Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zdrady klubu ciąg dalszy - VW Passat B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może z FLa? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

może z FLa? :decayed:

:decayed: z b6 odrazu

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

z audi z polifta wrezaj :decayed: bedzie :kox: w sumie audi B5 a passat B5 to to samo :polew::decayed:

Opublikowano
  • Autor

z audi z polifta wrezaj :decayed: bedzie :kox: w sumie audi B5 a passat B5 to to samo :polew::decayed:

tylko audi ładniejsza :tongue4:

Opublikowano

A to moze nie podejdą :D

Opublikowano
  • Autor

lampki wypolerowane - wyglądają jak nówki.

pasta tempo + szmata na piance i wiertarka

tatuś się postarał :decayed:

Opublikowano

były w b5 przed liftem inne lampy (w niektórych modelach 00r oraz we wszystkich na zenonie), już na soczewce :gwizdanie:

C14080072_1.jpg

Poza tym gratuluje autka :good::naughty:

Opublikowano
  • Autor

były w b5 przed liftem inne lampy (w niektórych modelach 00r oraz we wszystkich na zenonie), już na soczewce :gwizdanie:

C14080072_1.jpg

rzeczywiście były :good:

Poza tym gratuluje autka :good::naughty:

dzięki :hi:

___

zrobiłem małą sesję z golfem. zdjęcia za chwilę :decayed:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 22:20_________________________________________________lampy po polerce:

201007211102.jpg

przed pastowaniem opon

201007211088.jpg

z golfem

201007211116.jpg

Opublikowano

polerka miodzio :good:

Opublikowano

a ten rower tam w tle to Twój ?! :decayed: Fajny!

A tak w ogóle Audi było lepsze :rolleyes: ale pasiu też niczego sobię, ale Golf jest naprawde najbardziej kozacki ! :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

a ten rower tam w tle to Twój ?! :decayed: Fajny!

chcesz kupić? :decayed:

A tak w ogóle Audi było lepsze :rolleyes: ale pasiu też niczego sobię,:good:

pasek też jest dobry :wink4:

ale Golf jest naprawde najbardziej kozacki ! :good: :good:

wiem :kox:[br]Dopisany: 26 Lipiec 2010, 00:36_________________________________________________nowe, wyraźniejsze zdjęcia :gwizdanie:

201007311162.jpg

201007311159.jpg

201007311157.jpg

201007311155.jpg

201007311144.jpg

Opublikowano

twój ten basen? :evil2:

:bag: :bag: :bag:

Opublikowano
  • Autor

twój ten basen? :evil2:

:bag: :bag: :bag:

więcej nie wrzucam fot. :bag:

:decayed:

Opublikowano

bo jak ja bym zrobił foto w tym plenerze to by mnie zjedli :decayed: :decayed: :decayed:

płot kox :kox:

Opublikowano

dajcie mu juz spokoj :decayed: radio zmien bo to jakos nie pasuje do paska :decayed:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

bo jak ja bym zrobił foto w tym plenerze to by mnie zjedli :decayed: :decayed: :decayed:

płot kox :kox:

mam na to wyyebane. ja nie mam prawka a starszy nie pojedzie w plener, bo mi się foty zachciało robić. zresztą nawet nie mam cyfrówki teraz i strzelam komórką. więc nie ma sensu, bo żadnej sesji i tak nie dam rady zrobić..

dajcie mu juz spokoj :decayed: radio zmien bo to jakos nie pasuje do paska :decayed:

radio niestety zostaje narazie. ale może za jakiś czas coś innego wpadnie, albo ori pod zmieniarkę i zmieniarka cd :wink4:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 22:36_________________________________________________aha, prawie zapomniałem :decayed:

można zamykać :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.