Wymiana radia Chorus Na Concert + zmieniarka

Mam w planach od jakiegos czasu wymianę odtwarzacza na Audi Concert I. posiadam aktualnie Chorusa. W mojej aktualnej konfiguracji nie działają tylne głosniki (w drzwiach) ani tuba NOKIA w bagazniku. czy wymieniając radio na Concert bede w stanie uruchomić wszystkie głosniki? (podejrzewam ze chorus którego mam jest przelozony z innego auta i dlatego to nie działa). W planach mam również dokupienie zmieniarki CD, ale mam pytanie co do podłączenia jej do radia Concert. czy musze ciągnąć osobny kabel od radia do bagaznika, czy znajde gdzies wtyk przy wzmacniaczu który jest przy tubie w bagazniku.

wszelkie sugestie mile widziane :) Pozdrawiam