Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Listwy dolne z allegro zamienniki ala RS :)


baltazar645

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym poznać wasze opinie na temat zamienników listw dolnych cena za komplet 160 zł, może ktoś już to kupił ??

http://allegro.pl/show_item.php?item=1152939046

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja je posiadam, ponad rok już są i żadnych problemów niema. Trzeba wiedzieć że nie mają żadnego mocowania, trzeba je kleić. Trzeba je również pomalować. Na pewno są lepsze od orginałów bo nie zgniją xD i nawet fajnie się prezentują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zaopatrzyc sie w silikon szklarski i po klopocie nasmarowac i dobrze docisnac i chwile przytzymac i trzymaja ze juz ich nie oderwiesz chyba ze odetniesz nozem,ja posiadam je juz ponad rok i bez zadnych problemow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że taka jak ci si e oderwie naderwie czy coś to bez problemu przykleisz a oryginał możesz wyrzucić. Jeżeli masz kołki po starych listwach to będzie się na 100% trzymać dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie dotyczace tych listew mianowicie czy trzeba kupic tez te do drzwi co tu sa pokazane za 160zl ten komplet 6 sztuk czy wystarczy tylko same dokladki progowe bo tez je maja w ofercie tylko troche drozsze jaki komplet Ty posiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nic nie sa wieksze od orginalow trylko sugerujecie sie zdjecie.a to blad bo tu sa tylko listwy drzwiowe od S4 a na blotniku i na tylnej czesci progu tez jest orginalna ale od zwyklej A4.

5bc7edd9dbf51d0cmed.jpg

Tak ja mialem zrobione listwy z Allegro,tylko trzeba je troche dopiescic i sa jak orginalne i nic nie trzeba wiecej robic i nikt nawet nie powie ci ze sa to podrobki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są wyższe ani nie są za wysoko są równo z rantem drzwi ale tak może się wydawać przez to że zostawiłem te krótkie końcówki :decayed: przez brak czasu

W sumie można by było je polakierować na dowolny kolor... Mi wystarczyła puszka czarnego spreju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowaując:

Listwy od s4 są równo z rantem, bo progi są inne (bardziej wystające) niż w zwykłej a4, której listwy idą sobie trochę niżej, aby przesłonić szczelinę między drzwiami, a progiem. Więc jak kupować te listy to tylko z progiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...