Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klimatyzacja domowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiela? I jakie masz mieszkanie/pokój?

Z montażem ok. 1700, mieszkanie coś ponad 48m^2, pokój w którym to będzie siakieś 15 metrów +/- 1 :wink4:[br]Dopisany: 21 Lipiec 2010, 23:28_________________________________________________Zapomniałem dodać że full serwis przez okres gwarancji w cenie, a że to znajomy to problemów nie będzie robił nawet po gwarancji :)

poza myciem filtrów, które robisz sam, powiedzmy raz na rok , jak używasz tylko w okresie letnim, to klima nie potrzebuje serwisu

Opublikowano
  • Autor

No i :JC_fan: :JC_fan: :JC_fan: chłodniutko :kox: Powiem Wam że super sprawa :) Polecam :good:

Opublikowano

No i :JC_fan: :JC_fan: :JC_fan: chłodniutko :kox: Powiem Wam że super sprawa :) Polecam :good:

To teraz już bez gaci nie poparodiujesz po chacie bo się przeziębisz :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

To teraz już bez gaci nie poparodiujesz po chacie bo się przeziębisz :polew: :polew:

:gwizdanie: Oj prezesik... widzę że lubisz takie akcje :naughty::banan::banan2:

Bez kitu coś mi się zimno zaczyna robić :decayed::kox:

Opublikowano

U mnie w biurze jest ponad 30 st. teraz :wallbash:

...idę do serwerowni posiedzieć tam jest 20 :) tylko trochę głośno :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

U mnie w biurze jest ponad 30 st. teraz :wallbash:

...idę do serwerowni posiedzieć tam jest 20 :) tylko trochę głośno :wallbash:

U mnie w domu max było 32/33*C :wallbash: Więc zamontowanie tego gówienka uznaję jak najbardziej za dobrą inwestycję :)

Właśnie wróciłem z zewnątrz... Jak przyjemnie się wchodzi do takiego mieszkania :kox:

:JC_fan: :JC_fan: :JC_fan::kox:

Opublikowano

Też o tym myślałem ale przeprowadzam sie niedługo i musze najpierw ocenić jak będzie na nowym miejscu.

Opublikowano

Od kilku dni siedzę i zgłębiam temat - byłem zdecydowany na Samsunga, ale zainteresowała mnie opinia 1 osoby. Zacząłem szperać i dzwonić - okazało się, że Samsung zaczął odwalać kichę od 1-2 lat i jest dość sporo reklamacji na te urządzenia.

Szukam czegoś innego :wink4:

Opublikowano

Daikin :good: :good: :good:

Opublikowano

Jak pisałem wyżej Daikin, szajsung to szajsung już ewentualnie LG

Opublikowano

Od kilku dni siedzę i zgłębiam temat - byłem zdecydowany na Samsunga, ale zainteresowała mnie opinia 1 osoby. Zacząłem szperać i dzwonić - okazało się, że Samsung zaczął odwalać kichę od 1-2 lat i jest dość sporo reklamacji na te urządzenia.

Szukam czegoś innego :wink4:

jeżeli zależy Ci na dizajnie zagłęb się w eldżika, jeżeli po prostu ma dmuchać i być oszczędną daikin, jeżeli ma dmuchnąć od święta nonejm

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj na dworze 33-34*C a ja w domu przykryty kocem spałem bo coś mi się chłodno zrobiło :decayed:

:JC_fan::bag:

Opublikowano

jeżeli zależy Ci na dizajnie zagłęb się w eldżika, jeżeli po prostu ma dmuchać i być oszczędną daikin, jeżeli ma dmuchnąć od święta nonejm

Myślę nad McQuay :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.