Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Moje auto :) A4 B6 Avant 2.5 180HP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 B6 2.5 Quattro 180 PS

Ieql9.jpg

Tpq2i.jpg

IexPA.jpg

IeCOS.jpg

IeKii.jpg

TpMuA.jpg

DZlqr.jpg

Jestem posiadaczem od miesiąca i nareszcie wiem co to znaczy jeździć :naughty: . Przesiadłem się z Opla Astry 1.4 60KM i .... niebo a ziemia :kox:

Myślę, że auto wygląda ładnie ( takie juz kupiłem) i jedyne co, to chciałbym podnieść moc(tylko softa zmienić).

Z tego co się dowiadywałem to mogę podnieść na 208 KM i 470Nm... pożyjemy , zobaczymy :wink4: , zawieszenie chcę wstawić gwintowane , bo koszę wszystko co tylko możliwe latem , co dopiero zimą.... Auto od 3 lat w polsce.... chodzi ładnie :D

Zaznaczam że jestem nowym użytkownikiem Forum i Audi :tongue4: I na Audi też za mocno się nie znam... mam nadzieję, że dzięki Wam poprawi się moja wiedza na temat tej marki. Niby pakiet zewnętrzny jest S-line, ale wewnątrz pozostawia wiele do zyczenia :polew: .

Pozdrawiam i czekam na komentarze , co można zmienić, dodać ..... etc...

Opublikowano

z zewnątrz na Twoim miejscu dołożyłbym progi od S4 lub od S-line, zmienił środki przednich lamp na czarne i poszedłbym w pakiet czerń :gwizdanie: a w środku RNS-e fajnie by wyglądało i nie będzie z tym dużo zabawy bo już masz kosz 2din.. powodzenia bo naprawdę przyjemne auto :good:

Opublikowano

Progi od S4? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pisałem Flyer że nie znam się dlatego dołączyłem na to forum... :confused4:

Jeszcze bym to drewienko chciał wymienić na chrom i navi dużą wstawić , bo na tej strzałkowej to lipa...

Co to jest RNS ?

Opublikowano

Z tego co się dowiadywałem to mogę podnieść na 208 KM i 470Nm... pożyjemy , zobaczymy :wink4:

wszystko będzie zależało od kondycji silnika

szkoda, że zwykłe stołki, ogólnie fajna sztuka :good:

Opublikowano

wiem, co to znaczy się przesiąść z Astry 60km i to bez wspomagania na A4 ;p

Opublikowano

Niby pakiet zewnętrzny jest S-line

tylko zderzaki :gwizdanie:

dołóż progi i lotkę i będzie malina :naughty: a i wymienił bym te kominy :sick3:

Opublikowano

Pisałem Flyer że nie znam się dlatego dołączyłem na to forum... :confused4:

Nie pisalem tego do Ciebie, tylko do jedrka :)

Opublikowano

ja się Flyer domyśliłem, że to do mnie i nie rozumiem o co Ci chodziło... mi chodziło o listwy progowe (boczne), które masz np Ty przy drzwiach takie jak były montowane w S4/S-line. i tyle.. (chyba, że to się nie nazywa listwą progową to wybacz mi moją niewiedzę)

Opublikowano

Jeszcze bym to drewienko chciał wymienić na chrom i

Zajrzyj do działu sprzedam - BartS chyba wrzucił właśnie ogłoszenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.