Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Co to jest??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Może ktoś wie co to jest za skrzynka?? Znajduje się po lewej stronie bagażnika w Avancie B6

Wygląda to na miejsce na zmieniarkę- jednak posiadam Navigację fabryczną ze zmieniarką w schowku pasażera

GoF70.jpg

Opublikowano

jaką masz nawigację, dużą RNS-E czy małą między zegarami :?:

Opublikowano

Dla mnie to miales małą nawigacje w fisie i ktos założyl rns i zlikwidowal zmieniarke bo w ta skrzynke montuje sie zmieniarke od malej navi tak jest umnie.

Opublikowano
  • Autor

Dużą nawigację miałem na 100% fabryczną od nowości - mam dokumenty - zresztą brakuje przycisków przy zaplaniczce. Po zdjęciu zaślepki można wyczuć, że dochodzą tam kable - więc jest to intrygujące

Opublikowano

Moze byla zmieniarka DVD??

Opublikowano

Też to mam i nie mam bladego pojęcia co to jest. Również posiadam RNS-D.

Opublikowano

no to moze ktos sie chce pozbyc malej navi od jakiegos czasu chce sobie cos nowego wstawic

Opublikowano

Ja mam małą navi do sprzedania, zarówno czytnik jak i pokrętło sterujące.

Opublikowano

Podpinam się pod temat, też mam taką skrzynkę w bagażniku i nie mam pojęcia co to jest :mysli:

Posiadam dużą nawigację RNS-D.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja myśle że to tuner TV :tongue4: popukaj czy coś jest w środku :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tuner to chyba nie jest bo na radio nie włącza TV :mysli:

Opublikowano

Tez mam i wsadziłem tam tuner TV bo to jego miejsce.

Opublikowano

witam.mam a4 b6 jest w pokrętło do sterowania navi ale nie mam sterownika w bagażniku.jak by ktoś chciał się pozbyć za nie dóżą kase to dajcie znać.mój nr.506801025.z góry dzięki.

Opublikowano

wygląda jak by tam miała być zmieniarka :confused4::mysli:

Opublikowano

tez mi to wyglada na zmieniarke , badz tylko zaslepka po zmieniarce

Opublikowano

Filutek możesz napisać coś więcej?

Miałeś tą czarną skrzynkę w bagażniku i do środka skrzynki wsadziłeś tuner? Czy nie miałeś nic w schowku i instalowałeś właśnie całą tą skrzynkę? Nie próbowałem zaglądać do środka tej czarnej skrzynki ale nie wygląda na łatwo rozbieralną.

Opublikowano

tam jest fabryczne miejsce na tv tuner..trzeba sprawdzić czy w opcji rns-e cd/dvd jest możliwość wyboru tv..

Opublikowano

To jest półka do zamontowania róznych modułów.

Montowane w tym miejscu były:

- nawigacja BNS (z wyświetlaniem między zegarami)

- tuner TV

- tuner Sirius XM

To co widać na fotce to półka z zaślepką. Podważ zaślepkę płaskim śrubokrętem i wyciągnij. Najprawdopodobniej nic tam nie znajdziesz ale u mnie schowany był w środku tuner Sirius XM (auto z USA).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.