Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] wymontowanie oparcia kanapy?


Szati 1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce załozyc pokrowce do A4 i załozyłem juz do przednich foteli, ale do tyłu juz jest problem, bo mam niedzielona kanape. I teraz jak wyciagnołem siedzisko to do oparcia sa na dole 2 śruby i teraz jak mam je wyciągnać? czy sa jeszcze jakieś inne mocowania? Prosze Was o pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kanapa składana? Jeśli nie to wydaje mi się że trzeba pociągnąć do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa nie jest składana, własnie zacząłem ciągnać w góre ale cos nie chce iść;/ chyba ze to trzeba tak mocniej? bo nie chce urwać jakiś mocowań;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odkręciłeś te śruby to powinno pójść w bagażniku u góry widać dwa zaczepy może tam spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja musze jakieś załozyć niestety bo troche tapicerke mam przyniszczona;/ jak możecie to pomóżcie jak to zdemontować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chce załozyc pokrowce do A4 i załozyłem juz do przednich foteli, ale do tyłu juz jest problem, bo mam niedzielona kanape. I teraz jak wyciagnołem siedzisko to do oparcia sa na dole 2 śruby i teraz jak mam je wyciągnać? czy sa jeszcze jakieś inne mocowania? Prosze Was o pomoc:)

To znak żeby nie montować pokrowców.

Jakie masz pokrowce? Z czerwonym płomieniem czy z napisem speed a może w panterkę ? :polew:

Lepiej kupić używane fotele niż montować pokrowce. Audi to nie polonez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=36628.0

tu masz opisane,

Skończcie jechać po chłopaku. Też wolałbym siedzieć na pokrowcu niż na fotelu ufajdanym substancjami niewiadomego pochodzenia zanim bym zainwestował w nową tapicere :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=36628.0

tu masz opisane,

Skończcie jechać po chłopaku. Też wolałbym siedzieć na pokrowcu niż na fotelu ufajdanym substancjami niewiadomego pochodzenia zanim bym zainwestował w nową tapicere :wink4:

Fotel można uprać i wtedy już nie jest "ufajdanym substancjami niewiadomego pochodzenia".

Do pokrowców na fotele, dołóż pokrowiec na kierownice :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można owszem, ale nie zawsze wszystko Ci zejdzie od razu i nie zawsze jest czas ;)

Co do pokrowca na kiere to widziałem w tesco zestaw z dokładkami na pedały firmy SPURCO :kox:

A tak poważnie to jasne że po to jest tapicera żeby wyglądała i zawsze oryginalne poszycie będzie fajniejsze niż jakiś "spid tjuning turbo" piankowy pokrowiec. Ale jako rozwiązanie tymczasowe mógłbym zaakceptować jakąś piankę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokrowce kupiłem za prawie 200zł i maja ten sam wygląd co i tapicerka. Dzięki Kanar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...