Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Po kolizji drogowej nie odpala


rafpia86

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Audi A4 2.5 tdi b5 QUATTRO Po kolizji drogowej auto nie che odpalić w momencie uderzenia zgasło, kreci ale nie odpala co może być przyczynom takich objawów, auto ma przebiegu 190 tyś 30 tyś temu robione były wałki i rozrząd 2 przednie poduszki wySTRZeliły, POMOCY!!

- czy są czujniki wstrząsowe odcinające zapłon??

-czy możliwy jest błąd w komputerze który uniemożliwia odpalenie silnika.

:hi:

[mod]dobrze, że się nie wyszczały.. :rolleyes: uzywaj funkcji: sprawdz ortografie[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko moze byc przyczyna. Radze sprawdzic zasilanie w paliwo i układ wtryskowy od strony elektrycznej. No i VAG oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dostał po rozrządzie naszczęście jaki moze być inny powód czy mozliwe jest to zęby pasek rozrządu przeskoczył czy da sie do jakoś stwierdzić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dostał po rozrządzie naszczęście jaki moze być inny powód czy mozliwe jest to żeby pasek rozrządu przeskoczył czy da sie do jakoś stwierdzić???

sam se zaprzeczasz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo stricte w rozrząd nie został uderzony ale na przykład pasek który napędza alternator został rozcięty od śmigła chłodnicy, chodzi mi głównie o możliwość przeskoczenia rozrządu przez siłę uderzenia a czy jak rozrząd przeskoczył to możliwe jest to ze zawory tez pokrzywione i wszystkie tego typu rzeczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli z rozrzadu zostało tylko wspomnienie to z pewnoscia bylo by to slychac przy probie odpalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak wydaje a auto kreci zdrowo ale objawy są takie jak by był odcięty zapłon bądź zapowietrzony układ. A mógł by mi ktoś napisać krotko i na temat które uprzedzenie do VAG jest dobre zęby kopić za rozsądne pieniądze. ponieważ wiem ze tego typu tematów jest multum ale zdania są podzielone i tak naprawdę nie wiem co wybrać, zależy mi na błędach silnika i ewentualnie poduszek powietrznych a nie na ustawianiu jasności lampek na wyświetlaczu:) z góry bardzo wam dziękuje za pomoc!! i jak wszyskto sie uda to z chęcią pojechał bym na jakiś zjazd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest cały dział o tym i co kupić, kup najtańszy kkl i starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wciskałem Gdzie on się dokładnie znajduje??? bo własnie się zastanawiałem czy coś takiego jest jeżeli tak to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcisnołes przycisk pokloizyjny który odblokowuje blokade dopływu paliwa??Masz go na lewym słupku przy podłodze

Pierwszy raz o czymś takim słusze w audi :decayed:

Tam wiem że jest przycisk ale to do alarmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcisnołes przycisk pokloizyjny który odblokowuje blokade dopływu paliwa??Masz go na lewym słupku przy podłodze

zrób fotkę tego przycisku, ewentualnie miejsca gdzie on jest bo sam jestem ciekaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki przycisk to miałem w fiacie marea na lewym słupku ale w audi 1 raz o takim słyszę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :>własnie tez dla mnie dziwne ale może gość odkrył coś o czym nikt nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no :>własnie tez dla mnie dziwne ale może gość odkrył coś o czym nikt nie wie.

jasne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło do głowy, żeby sprawdzić bezpieczniki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcisnołes przycisk pokloizyjny który odblokowuje blokade dopływu paliwa??Masz go na lewym słupku przy podłodze

Ej my mówimy o b5 czy o b8 czy może c6? :shocked::kox:

Miałem już 3 b5, każde inne i kuwa nie widziałem nic takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...