Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy to może być problem z wałem?


CinekZip

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam problem, właśnie nie dawno brat wrócił od mechanika....

ostatnio zauważyłem że auto mi troche dziwnie pali (niby łapie pali ale podobno ma inaczej), chodzi o to że zauważyłem stojąc na luzie, że w środku coś tak lekko tłucze, niby tak jakby obroty schodził , pojechałem do mechanika na komputerze nic nie wykryło, mechanik coś powiedział że może wytarł się wał rozrządu i że może przez to...?, również się przejechał i powiedział że teraz auto nie ma 140km(ja tam z tym dokładnie nie wiem bo wcześniej jezdziłem A3 110km i tam różnice widze, ale on mówi że napewno nie ma 140km

możecie mi pomóc bo już sam zkupiałem...

Pozdr i proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki przebieg ma silnik ? .Na forum jest dużo o silniku BLB . Może poczytaj o imbusiku z pompy olejowej, przy wymianie rozrządu należy go wymienić.Postaraj się zlokalizować miejsce tego hałasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ma przejechane 230tys, to nie jest hałas tylko czasami jak stoje np na światłach to tak zatrzepie lekko autem i to czuć jak sie siedzi za kierownicą... i jakoś niby dziwnie pali, łapie za pierwszym no ale jakoś dziwnie...

dzwoniłem teraz do innego mechanika i on mi mówi że raczej wał nie bo by cały czas tak trzepało ... więc nie wiem już sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym typie tak już jest :shocked: na forum jest to opisane. Wpisz w szukaj czym jesteś zainteresowany i znajdziesz. Tutaj coś możesz znależć

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik jakieś bzdury opowiada,to nie wał.Może PD siadają, albo wiązka elektryczna do PD jest wiele tematów na ten temat szukaj i czytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochu poczytałem o tych drganiach na luzie...i z tego co widzę to te typy tak mają więc mechanik do końca za bardzo nie wie.

jeszcze z tym odpalaniem bo coś mi się wydaje że zadługo ciągnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochu poczytałem o tych drganiach na luzie...i z tego co widzę to te typy tak mają więc mechanik do końca za bardzo nie wie.

jeszcze z tym odpalaniem bo coś mi się wydaje że zadługo ciągnie...

Na zimnym i tak samo na ciepłym pali? Długo to znaczy co? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto ma przejechane 230tys, to nie jest hałas tylko czasami jak stoje np na światłach to tak zatrzepie lekko autem i to czuć jak sie siedzi za kierownicą... i jakoś niby dziwnie pali, łapie za pierwszym no ale jakoś dziwnie...

dzwoniłem teraz do innego mechanika i on mi mówi że raczej wał nie bo by cały czas tak trzepało ... więc nie wiem już sam

jak telepie przy odpalaniu na zimno to dwumas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wytarł się wał rozrządu" - czyli mechanik miał na myśli wałek rozrządu, a nie wał. A to taka różnica jak pomiędzy włosem a włośnicą.

tak właśnie o to chodzi, tak powiedział. mówił że jeśli to to, to auto będzie inaczej paliło i będzie miało wtedy 140km a teraz nie ma. Ma rację? nie dawno zakupiłem te autko, to gość za przeproszeniem zrobił mnie w ciula kużwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo niedawno? Jesli auto ma wady ukryte, to mozesz oddac auto sprzedawcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tyg temu, czyli nie jeździć autem??[br]Dopisany: 28 Lipiec 2010, 21:27_________________________________________________panowie jednak wał jest ok, prawdopodobnie wtrysk jeden siadł. Ile to mniej więcej może kosztować bo jestem ciemny w tym temacie?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...