Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] dymi na czarno

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam naczytałem się trochę forum i niby to standard ale troche mnie to nurtuje . mianowicie moje a4 1.9 przy przyśpieszaniu w momencie jak zaczyna efektywnie pracować turbo ,puszcza czarnego bąka ,nie jest wielki ale widać w lusterku . Mocy mu nie brak ,spala średnio 8l (quattro) . Poprzedni właściciel twierdzi że samochód był odblokowany przez aso , nie wiem za bardzo co miał na myśli :)w salonie twierdzą że nic takiego nie mogą zrobić . czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego speca od tego silniczka w okolicach krakowa żeby pokukał gdzie trzeba. i gdzie mogę samochód zmierzyć na hamowni i ewentualnie trochę mu podnieść parametry silniczka .dzięki za pomoc dla zielonego w tej kwestii :embarrassed:

Opublikowano

Rogal Warszawa pomoże

Opublikowano

Pewnie poprzedni wlasciciel skorzystal z pseudotunera, ktory zrobil mu piekne dymienie... Tak jak pisze Hugo - wal do Rogala / Mineralna 26.

Opublikowano
  • Autor

hmm słyszałem wiele dobrego o rogalu ale troche czasu brak na wycieczkę do wawki :( co myślicie o v tech , mają podobno hamownie 4x4

Opublikowano

jak masz daleko do wawy to juz lepiej uderz na śląsk do mastersa

o vtechu poczytaj - było

Opublikowano

hmm słyszałem wiele dobrego o rogalu ale troche czasu brak na wycieczkę do wawki :( co myślicie o v tech , mają podobno hamownie 4x4

Jedź do Aligatora do Katowic http://www.tdi-tuning.pl/kontakt_katowice.htm (pierwszy adres) , albo do Comptów do Bielska http://compsport.pl/

Opublikowano

Może najpierw obadac co siedzi w silniku , zanim wysyłac do c*p-tunera ? ;)

Sugeruję analize 01- silnik, grup 003,008,010,011.

Po wklejeniu wyników na forum, będziemy mogli pomóc.

Opublikowano
  • Autor

znaczy się o co chodzi z tą analizą i gdzie to mogę zrobić ? :embarrassed:

Opublikowano

znaczy się o co chodzi z tą analizą i gdzie to mogę zrobić ? :embarrassed:

logi dynamiczne za pomocą vag-coma na przykład - zachęcam do przejrzenia forum w tym temacie.

Tutaj w szczególności : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/board,24.0.html

Opublikowano
  • Autor

aha , :)kumpel mi podłączył furke do vag ale zero błędów . JUtro jeszcze sprawdzę . te dwie firmy ze śląska spoko ale nie maja hamowni 4x4 chyba

Opublikowano

aha , :)kumpel mi podłączył furke do vag ale zero błędów . JUtro jeszcze sprawdzę . te dwie firmy ze śląska spoko ale nie maja hamowni 4x4 chyba

to poczytaj jeszcze parę rzeczy na forum (czytanie błędów zarejestrowanych, to nie "ta" analiza o której pisaliśmy powyżej, hint : logi dynamiczne)

Opublikowano
  • Autor

można to zrobić w aso? i czy jest do tego potrzebna hamownia 4x4 ? jeśli nie jest to podskocze do mastersa w kato.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.