Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie moze cos przegapilem ale na slasku kto okleja dobrze auta? Mam bialego/ibis avanta i teraz sie zastanwaim na detaillingiem tzn bedzie na pewno robiony, chyba ze...Gosciu podsunal pomysl oklejenia auta w biala perle :wink: wyglada pieknie ale czy warto? :wink:

Opublikowano

Mam oklejoną maske w carbonie carny mat ,w lecie wygląda super, ale w nocy niema już takiego efektu i zamierzam zmienic coś w połysku np. kameleon . Każde auto ma swoje kolory ,w których wygląda idealnie. Trzeba pomyślec jaki kolor i czy ma byc mat , czy połysk:)

Opublikowano

A jak to jest z folia w polysku ma ładne odbicia czy takie zniekształcone?

Opublikowano
A jak to jest z folia w polysku ma ładne odbicia czy takie zniekształcone?

Zależy chyba od folii , ja kupiłem jakiegoś oracala i szału nie ma :thumbdown:

Opublikowano
A jak to jest z folia w polysku ma ładne odbicia czy takie zniekształcone?

Zależy chyba od folii , ja kupiłem jakiegoś oracala i szału nie ma :thumbdown:

Jakiegos tzn jakiego?

Opublikowano
A jak to jest z folia w polysku ma ładne odbicia czy takie zniekształcone?

Zależy chyba od folii , ja kupiłem jakiegoś oracala i szału nie ma :thumbdown:

Jakiegos tzn jakiego?

641 :facepalm:

Opublikowano

Nie ważne jaka folia, jak na razie nie ma jeszcze takich, a przynajmniej się nie spotkałem z takimi coby dawały idealnie gładką powierzchnie. Zawsze pozostaje morka [skórka pomarańczy], większa niż ta na fabrycznym lakierze, szczerze z odległości 2-3m wygląda nawet dobrze, ale z bliska szału na prawdę nie ma.

Tutaj świetnie widać co można uzyskać za pomocą folii, w szczególności zdjęcie 4, 10, 14:

Toyota Land Cruiser 200 Oklejony folią SOTT Arlon CWC-852 Tropical Pink

Opublikowano
A jak to jest z folia w polysku ma ładne odbicia czy takie zniekształcone?

Zależy chyba od folii , ja kupiłem jakiegoś oracala i szału nie ma :thumbdown:

Jakiegos tzn jakiego?

641 :facepalm:

Najtansza folia reklamowa, wiec sie nie dziw, ze szalu nie ma ;)

---------- Post dopisany at 16:39 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

Nie ważne jaka folia, jak na razie nie ma jeszcze takich, a przynajmniej się nie spotkałem z takimi coby dawały idealnie gładką powierzchnie. Zawsze pozostaje morka [skórka pomarańczy], większa niż ta na fabrycznym lakierze, szczerze z odległości 2-3m wygląda nawet dobrze, ale z bliska szału na prawdę nie ma.

Tutaj świetnie widać co można uzyskać za pomocą folii, w szczególności zdjęcie 4, 10, 14:

Toyota Land Cruiser 200 Oklejony folią SOTT Arlon CWC-852 Tropical Pink

Wszystko, zależy od folii, ale nie popadajmy w skrajnosc, to tylko folia.

Co do zdjęc to sa bardzo mocno podkrecone, a jak wiadomo na zdjeciach wszystko wyglada pięknie.

Dla mnie oklejanie w połysk nie ma sensu, lepiej mat :).

No ale klient Nasz Pan

Auto Color Shift

Pozdrawiam

Opublikowano
A jak to jest z folia w polysku ma ładne odbicia czy takie zniekształcone?

Zależy chyba od folii , ja kupiłem jakiegoś oracala i szału nie ma :thumbdown:

Jakiegos tzn jakiego?

641 :facepalm:

Najtansza folia reklamowa, wiec sie nie dziw, ze szalu nie ma ;)

Dopiero po przeczytaniu symbolu dowiedziallem sie co to za shit..

Opublikowano
A jak to jest z folia w polysku ma ładne odbicia czy takie zniekształcone?

Zależy chyba od folii , ja kupiłem jakiegoś oracala i szału nie ma :thumbdown:

Jakiegos tzn jakiego?

641 :facepalm:

Najtansza folia reklamowa, wiec sie nie dziw, ze szalu nie ma ;)

Dopiero po przeczytaniu symbolu dowiedziallem sie co to za shit..

Do oklejania pojazdów, zmiany koloru itd stosuje sie folie wylewane.

Opublikowano

Panowie kupilem jakas czarna folie polysk na gril. Ale tandetna strasznie pod wyplywem grzania rozwarstwia sie yebana...Co polecacie na oklejenie grili przednich?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.