Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Seryjne A4 1,6 dzień przed giełdą:(


DeeJay_Kill

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co...oceńcie to moje A4, powiedzcie, że jest brzydkie, zeby łatwiej było mi się z nim rozstać ;( Życie jest niesprawiedliwe - to ja go wypatrzyłem, ja dałem zaliczke, ja przy nim robiłem po nocach, ja dbałem, ja polerowałem, a realia są smutne - jako 18-latek niestety miałem w portfelu tylko 2k zł, więc reszte musiał dołożyć ojciej. Budujemy dom i trzeba sprzedać niunię, a jak odbiorę swoje pieniądze, to chyba honda civic będzie. Nawet nie wiecie, jakie to jest uczucie;/ - teraz mam przynajmniej motywację, zeby zarobić na drugie audi, bo do wszystkiego chcę dojśc sam i nie chcę, żeby mi ktoś kasy dokładał do auta, a później wypominał...Jak potrzebujecie dobrego DJ'a, to macie u mnie zniżkę;p Jak po jutrzejszej giełdzie wrócę do domu tramwajem, to chyba się będę musiał napić...a z drugiej strony to nawet dobrze, bo będzie kasa na własne auto... Tak więc oceniajcie to (jeszcze) moje A4. Pzdr http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=227345741

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee.. nie przejmuj sie. Kupisz sobie kiedys lepsze. I z lepszym silnikiem.. :th: Samochod to rzecz nabyta. No chyba ze ma sie do niego sentyment.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ocena autka...? Civic wg mnie najlepsze rozwiazanie do powiedzmy 3k zł... (ale tylko i wyłącznie V gen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łącze się z tobą w bólu :drunk: twoja :a4fan: jest całkiem ładna jak każda seria i kolorek ma fajny. Ja przed :audi: miałem Civica z 93 r. zabawa była nie zła ale komfortu zero pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...