Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[S4 B5] Modyfikacja w MTM czy w PL ?


Unistar

Rekomendowane odpowiedzi

Witka :hi:, co Panowie myślicie o podniesieniu mocy w firmie MTM ? Najtańszy zabieg do S4 kosztuje 800 euro + 140 euro za robociznę z czego z serii (265hp i 400nm) skoczy nam na 306hp i 500nm przy czym dostaniemy tylni wydech, jakąś "modyfikacje ecu, czyli zapewne tzw. chipa no i łączniki silikonowe. czyli za jakieś 4-5tyś zł dostaniemy całkiem sporą no i co najważniejsze "pewną" dostawę koni, pytanie tylko czy w Polsce za tą cenę dało by radę podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej i jeździć z spokojnym sumieniem, że za chwilę nam sprzęgło przez maskę nie wyskoczy.. ? :wink4:

Chciałem coś ustrugać powyżej 300hp po wakacjach, no i przyznam szczerze się nakręciłem na tego mtm, ale teraz jakoś mam dylemat czy nie lepiej założyć chipa w jakiejś renomowanej polskiej firmie no i dorzucić do tego chociażby cały nowy wydech bez katów ? Myślę, że trochę więcej tych koników by się uzbierało, co zapewne wpłynęło by bardzo pozytywnie na moje samopoczucie.. :decayed::evil: Tylko pytanie jeszcze jak tu z kosztami i co by tu wybrać ? Jakieś sugestie ? :)

Pozdrawiam

Unistar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiece RS4 200PLN

Soft 1500-2000PLN, gotowiec duzo mniej...

Wybicie precatow, poluznienie wydechu 400PLN

...i masz 310-320PS w zaleznosci od stanu silnika i sprezarek.

Za 900-1200PLN mozesz kupic nowe sprzeglo RS4, bo stare juz moze sie odezwac po sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj o polecanych tunerach w swojej okolicy i zapytaj o soft reszta jak fly napisal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj o polecanych tunerach w swojej okolicy i zapytaj o soft reszta jak fly napisal

jak bym miał eSkę to na program pojechał bym do Rogala albo compotów :gwizdanie:

warto stracić trochę paliwa ale przynajmniej auto będzie dobrze ogarnięte :)

na eSce nie ma co oszczędzać, tym bardziej na sofcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego co napisalem trzeba jeszcze doliczyc trojnik silikonowy, pewnie niektore laczniki... bo moga sie odezwac po sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego co napisalem trzeba jeszcze doliczyc trojnik silikonowy, pewnie niektore laczniki... bo moga sie odezwac po sofcie.

DV'ki :gwizdanie:

i tak mozna w nieskonczonosc, zalezy w jakim stanie jest eSa wyjsciowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak mozna w nieskonczonosc

Właśnie, grozi uzależnieniem i ryzykiem skończenia jak SID. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na mnie... :polew:

SID na razie chyba stanal w miejscu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak zrobi w polsce to nie dostanie magicznego emblematu mtm na klape czyli:

-10 do lansu :thumbdown:

-5 do baunsu :thumbdown:

a tak na poważnie to wolałbym w polsze zrobic , zawsze krócej zeby dojechać i operdo.lić w razie jakiejś fuszery :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak zrobi w polsce to nie dostanie magicznego emblematu mtm na klape czyli:

-10 do lansu :thumbdown:

-5 do baunsu :thumbdown:

to jak znaczek mpower :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta w końcu naklejka mtm + 20 koni więcej, dodaję lepszych kształtów aerodynamicznych :naughty: :naughty:

a tak na poważnie mam zamiar autko dłużej trzymać, dlatego nie chciałbym żadnej fuszerki, co by mi nie padło po roku, albo dwóch, dlatego że ktoś po prostu nie ogarniał tematu, a wiadomo jak to jest w Polsce z gwarancją, tylko sobie nią d*pę można podetrzeć.. :thumbdown:

Flyer dzięki za info, znaczy, że do 5-tki coś by dało radę zrobić, co by auto zaczęło się w końcu chociaż trochę poruszać.. :)

A jeszcze taki off top, jakie zawieszenie i hamulce polecacie ? bo zbliża się czas wymiany i słyszałem, że z kw w Polsce, można się tylko chlastać, tak łupie, za to sprężyny Eibach z amorami Koni całkiem fajnie dają sobie radę.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...