Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sprężyny oryginalne


artur1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam do was pytanie jaka firma robi oryginalne sprężyny do zawieszenia audi A4 B5 moje sprężyny są za niskie z przodu i nie wiem jakie kupić aby było OK w katalogu ETK oznaczenie do mojej Audi przód to 8D0 411 105 AP - wersja z klimom chyba że sie mylę to proszę mnie poprawić nigdzie nie widze nowych sprężyn oryginalnych tylko zamienniki[br]Dopisany: 01 Sierpień 2010, 20:34_________________________________________________czy ktoś wie jaka firma robi sprężyny do audi?[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 18:40_________________________________________________hej może ktoś wie jakie sprężyny kupić aby auto stało ja na zawieszeniu 1BE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy te sprężny obniżają dokładnie jak 1BE (20mm) i czy twardość jest taka sama

To zależy jak chcesz 1BE to kup obniżajace o 20mm a jak chcesz wiecej to kup inne sa chyba do -70mm. Zapytaj sprzedawce lub napisz zapytanie i doradzi Ci odpowiednią sprężynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie szukam obniżające sprężyny 20mm i nie mogę znaleźć najlepiej pasowały by mi sprężyny 1BE ale są nie dostępne[br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 22:06_________________________________________________czy ktoś widział sprężyny obniżające o 20mm inne niż oryginał prosze się odezwać[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 08:31_________________________________________________halo niech ktoś mi pomoże czy są jakieś zamienniki sprężyn do 1BE ewentualnie gwintowane zawieszenie które obniży mi auto o 20mm a nie więcej nie chcę robić za pług w zime prosze o wypowiedzi czekam że ktoś coś napisze[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 19:59_________________________________________________hej jakie sprężyny kupić aby auto stało jak na zawieszeniu 1BE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj za nisko potrzebuje -20mm , w serwisie koszt sprężyny to 340zł nie dawno kupiłem ładne opony i felgi teraz chcę zamówić amory sachs od TOM77 ale nie mam sprężyn ,kolego grzechu4don -40 mam na przodzie tak wygląda u mnie przód tył jest w standardzie więc jadąc po polskich drogach ocieram a chcę obniżyć auto tak aby się dało jeździć normalnie nie ma jakiś zamienników sprężyn do zawiechy 1BE[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 08:45_________________________________________________może ktoś chce sprzedać 1BE sprężyny daje 400zł od ręki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety -30 będą drogie, mozesz kupic MTSy -35, jesłi kupiłeś felgi min 17ki to bedziesz zadowolony, jesłi to 16ki to ja bym nawet nie obnizał, no chyba ze masz koze straszliwą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam 205/55 R16 moje audi już stoi nisko z przodu ,poprzedni właściciel go obniżył ale z przodu a tył został w standardzie w moim przypadku do felgi 16 elegancko by pasowało zawieszenie 1BE .A od B6 nie będzie pasowało bo do A4 B6 jest więcej takich zawiech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam 205/55 R16 moje audi już stoi nisko z przodu ,poprzedni właściciel go obniżył ale z przodu a tył został w standardzie w moim przypadku do felgi 16 elegancko by pasowało zawieszenie 1BE .A od B6 nie będzie pasowało bo do A4 B6 jest więcej takich zawiech?

nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załamka widze na allegro używane eibach -30 czy te sprężyny będą pasowały do B5 czy na feldze R16 nie będzie za nisko i jakie amortyzatory do tych sprężyn sachs dobrać ,jeszcze jedno zastosowanie sprężyn do silników 1,8 1,8T 1,9tdi 2,4 2,6 2,8 bez automatu w oryginale do tych silników są różne sprężyny czy w opisie jest jakiś błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załamka widze na allegro używane eibach -30 czy te sprężyny będą pasowały do B5 czy na feldze R16 nie będzie za nisko i jakie amortyzatory do tych sprężyn sachs dobrać ,jeszcze jedno zastosowanie sprężyn do silników 1,8 1,8T 1,9tdi 2,4 2,6 2,8 bez automatu w oryginale do tych silników są różne sprężyny czy w opisie jest jakiś błąd

Zależy od ciężaru silnika v będzie cięższa od rzędówki r4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 20:29_________________________________________________koledzy napiszcie mi czy eibach pro kit (30mm) będzie dobrze pracować z amorami sachs sportowymi proszę o odpowiedz ,muszę szybko kupić amory i sprężyny bo mam nowe felgi i opony i chcę wymienić najpierw zawiechę i ustawić zbieżność ponieważ nie dawno wymieniłem końcówki drążków i jeszcze nie ustawiłem proszę was o pomoc czy taki wybór będzie dobry sprężyny eibach (-30mm) + sachs (do zawieszenia sportowego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to znaczy amory nie będą sie zużywały szybciej i zawieszenie nie będzie za twarde czym rużnią sie amortyzatory sportowe od standartu ?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 23:07_________________________________________________hej czy sachs do zawieszenia sportowego różni się twardością prosze o odpowiedz

:([br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 17:54_________________________________________________mam jeszcze inny problem odnośnie sprężyn eibach ponieważ moje audi A4 1.8T limuzyna ma klime a spręzyny są do wersji bez klimatyzacji czy to nie będzie przeszkadzać?[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 19:52_________________________________________________pomóżcie mi wybrać odpowiednie sprężyny proszę was[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:23_________________________________________________jakie powinny być eibach E1532-140 czy E1531-140 audi A4 B5 1995R 1.8TAEB bez quatro manualna skryznia z klimatzyacja[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:41_________________________________________________

Ok, to znaczy amory nie będą sie zużywały szybciej i zawieszenie nie będzie za twarde czym rużnią sie amortyzatory sportowe od standartu ?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 23:07_________________________________________________hej czy sachs do zawieszenia sportowego różni się twardością prosze o odpowiedz

:([br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 17:54_________________________________________________mam jeszcze inny problem odnośnie sprężyn eibach ponieważ moje audi A4 1.8T limuzyna ma klime a spręzyny są do wersji bez klimatyzacji czy to nie będzie przeszkadzać?[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 19:52_________________________________________________pomóżcie mi wybrać odpowiednie sprężyny proszę was[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:23_________________________________________________jakie powinny być eibach E1532-140 czy E1531-140 audi A4 B5 1995R 1.8TAEB bez quatro manualna skryznia z klimatzyacja

[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 22:21_________________________________________________pnowie prosze was o porade pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z doborem nowych spręzyn to powinien Ci sprzedawca doradzic już po oznaczeniach :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...