Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Sprężyny oryginalne


artur1983

Rekomendowane odpowiedzi

doradził mi od automatu z klimom bo podobno klima warzy dużo a skrzynie nie wiele więcej od manuala czy to prawda[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 18:21_________________________________________________

doradził mi od automatu z klimom bo podobno klima warzy dużo a skrzynie nie wiele więcej od manuala czy to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradził mi od automatu z klimom bo podobno klima warzy dużo a skrzynie nie wiele więcej od manuala czy to prawda[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 18:21_________________________________________________

doradził mi od automatu z klimom bo podobno klima warzy dużo a skrzynie nie wiele więcej od manuala czy to prawda

A gdzie ty to w ogóle kupujesz :mysli: rzoumiem jak byś miał Quattro to jest gorzej znaleźc ale do oski :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy eibach to koszt 800zł :gwizdanie: i sprzedawca powineien bez problemu dobrać cos do twojego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzięki kowi bałem sie wyboru ale już zakupiłem eibach 1532-140 dziwiło mnie tylko to że oryginalne sprężyny są różne do 2,8 2,6 1,8T każde auto ma swoje sprężyny a eibach do tych modeli są jedne więc facet mi wytłumaczył że to są sprężyny progresywne inne jak oryginalne.Teraz mam problem z wyborem amortyzatorów myślę nad sachs 170 813 do zawieszenia sportowego tylko czy nie będzie on za twardy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz

pomiędzy sprezynami od Vki a spręzynami do 4rzędówki jest róznica, to jest chyba logiczne ze Vka jest cięższa od takiego 1,8 i obnizenie będzie niemiarodajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą sam zobacz co w katalopgu eibach jak to jest, teraz został problem z amortyzatorami jakie czy 170 811 albo 170 813

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą sam zobacz co w katalopgu eibach jak to jest, teraz został problem z amortyzatorami jakie czy 170 811 albo 170 813

Amortyzatory to musisz kupić pod sportowe spręzyny czyli o skróconym skoku, mogą to być odpowiedniki 1BE w Audi, ale sztuka kosztuje ~380zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy mam pytanie czy amortyzatory i sprężyny od passata b5 z 2000roku będą pasowały do mojej..??

Na sprężynach jest KBA 90492 w ogóle jakie powinienem mieć informacje aby sprawdzić czy pasują do mojej ??

Sprężyny są Eibacha .Amortyzatory Sachs

Przepraszam za pytania ale naprawdę nie wiem czy będą pasować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...