Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Sprężyny oryginalne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

doradził mi od automatu z klimom bo podobno klima warzy dużo a skrzynie nie wiele więcej od manuala czy to prawda[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 18:21_________________________________________________

doradził mi od automatu z klimom bo podobno klima warzy dużo a skrzynie nie wiele więcej od manuala czy to prawda

Opublikowano

doradził mi od automatu z klimom bo podobno klima warzy dużo a skrzynie nie wiele więcej od manuala czy to prawda[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 18:21_________________________________________________

doradził mi od automatu z klimom bo podobno klima warzy dużo a skrzynie nie wiele więcej od manuala czy to prawda

A gdzie ty to w ogóle kupujesz :mysli: rzoumiem jak byś miał Quattro to jest gorzej znaleźc ale do oski :blink:

Opublikowano
  • Autor

kupuje na allegro no bo serwisie to koszt jednej 348zł

Opublikowano

Najtańszy eibach to koszt 800zł :gwizdanie: i sprzedawca powineien bez problemu dobrać cos do twojego auta

Opublikowano
  • Autor

witam dzięki kowi bałem sie wyboru ale już zakupiłem eibach 1532-140 dziwiło mnie tylko to że oryginalne sprężyny są różne do 2,8 2,6 1,8T każde auto ma swoje sprężyny a eibach do tych modeli są jedne więc facet mi wytłumaczył że to są sprężyny progresywne inne jak oryginalne.Teraz mam problem z wyborem amortyzatorów myślę nad sachs 170 813 do zawieszenia sportowego tylko czy nie będzie on za twardy ?

Opublikowano

zaraz

pomiędzy sprezynami od Vki a spręzynami do 4rzędówki jest róznica, to jest chyba logiczne ze Vka jest cięższa od takiego 1,8 i obnizenie będzie niemiarodajne

Opublikowano
  • Autor

zresztą sam zobacz co w katalopgu eibach jak to jest, teraz został problem z amortyzatorami jakie czy 170 811 albo 170 813

Opublikowano

zresztą sam zobacz co w katalopgu eibach jak to jest, teraz został problem z amortyzatorami jakie czy 170 811 albo 170 813

Amortyzatory to musisz kupić pod sportowe spręzyny czyli o skróconym skoku, mogą to być odpowiedniki 1BE w Audi, ale sztuka kosztuje ~380zł

Opublikowano
  • Autor

170 813 to amortyzatory do zawieszenia sportowego czy to nie jest do 1BE ? kosztuje 210zł

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam koledzy mam pytanie czy amortyzatory i sprężyny od passata b5 z 2000roku będą pasowały do mojej..??

Na sprężynach jest KBA 90492 w ogóle jakie powinienem mieć informacje aby sprawdzić czy pasują do mojej ??

Sprężyny są Eibacha .Amortyzatory Sachs

Przepraszam za pytania ale naprawdę nie wiem czy będą pasować ?

Opublikowano

Nie do końca wiem o co tutaj chodzi bo czytając wszystkie posty już się pomieszałem, ale widzę że ktoś szuka sprężyn obniżających. Ja mam na sprzedaż około -30/40mm H&R. Cena 100zł, czerwone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.