Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kwasny: fajnie

Ile zapachow :grin:

no i to jest "S" do sprzedania :decayed:

Opublikowano

Z kierą od A3?

Opublikowano

A moze to polonez TRUCK bo swapie :polew:

Opublikowano

Może :grin: była gdzieś omawiana na forum...

Kolego masz namiary na aukcje do tych oklein ? czarne są ok, ale te białe jak dla mnie wyglądają konkretnie :shock3:

Ja używałem tego FOLIA SREBRNA 3M CARBON SREBRNY 3D DI-NOC szer 122 (2714989725) - motoAllegro

Opublikowano
Może :grin: była gdzieś omawiana na forum...

Kolego masz namiary na aukcje do tych oklein ? czarne są ok, ale te białe jak dla mnie wyglądają konkretnie :shock3:

Ja używałem tego FOLIA SREBRNA 3M CARBON SREBRNY 3D DI-NOC szer 122 (2714989725) - motoAllegro

A jakie brałeś rozmiary i ile na dekory?

Opublikowano

Chyba 30x100 :eusathink:

Opublikowano

A ile sztuk? 5?:eusathink:

Opublikowano

4xdrzwi

2xprzód

2xpopiołki z tego kawałka wyciąłem i jeszcze trochę zostało. Ale jak się boisz, ze zepsujesz to weź większy rozmiar.

Opublikowano
4xdrzwi

2xprzód

2xpopiołki z tego kawałka wyciąłem i jeszcze trochę zostało. Ale jak się boisz, ze zepsujesz to weź większy rozmiar.

Dzięki! mega fajnie to wygląda, także trzeba będzie o tym pomyśleć:hi:

Opublikowano
:hi:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czarny Carbon Połysk CA-1170 czy ktos to ma ?

---------- Post dopisany 27-11-2012 at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2012 at 22:01 ----------

O00000 i sie dowiedzialem ze ooo a ktos cos spreyowal w srodku na czarno te typowe nieszczesne plastiki?

---------- Post dopisany 30-11-2012 at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 18:48 ----------

zyje tu ktos???????????????????

Opublikowano

sperjowali i sprej nie schodzi podobno, pytaj na battalionie

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie jaką polecacie czarny carbon czy czarny połysk carbon ?

Opublikowano

Ja sobie chcę okleić na czarno ramkę grilla. I teraz pytanie czy mat, czy carbon, czy połysk :whistling:

Opublikowano

Polysk lub carbon

Zeby zrobic to z jednego kawałku musisz zakupic folię na cały grill

Opublikowano

Tak tak z jednego kawałka. Na razie pomaluję przedliftową ramkę i zobaczymy jak będzie :wink: choć pwenie finalnie, padnie na folię bo ramka z grilla Rs4 ma troszkę inny kształt- szersza jest

Opublikowano

kupiłem czarną i jest ok ten połysk troche agroturystyka jest :grin:

Opublikowano

Koledzy chce sie dowiedziec jaki kawalek folii potrzebny mi bedzie do oklejenia grilla ... Z gory thx

Opublikowano

Myślę, że kawałek 20x80 powinien wystarczyć :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.