Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Jakie Amortyzatory do mojego Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Serdecznie

mam dylemat

mam a4 z końca 97roku kombi 1.9TDI

podobno ma oryginalne zawieszenie s-line, kierownica taka jest

jakie mam wsadzić do niego amorki ( nie mam wyciągniętych starych , żebym miał porównanie, jakiś numer lub coś podobnego)

numer nadwozia to

WAUZZZ8DZWA011586

kolejne pytanie to takie

czy jakbym nie doszedł do tego jakie to zawieszenie, ( uto jest niskie)

chciałbym go trochę podnieś, jakie sprężyny zastosować, wtedy mógłbym założyć amorki Bilsteina B4

będę wdzięczny za pomoc

Opublikowano
podobno ma oryginalne zawieszenie s-line

sprawdz dokladnie na naklejce w bagazniku jakie masz zawiesenie 1BE lub 1BA

jesli auto jest niskie i chcesz go podniesc to kup nowe amorki i do tego seryjne sprezyny

Opublikowano
  • Autor

1BE, nie wiedziałem ze tam jest taki wpis

jakie to jest obniżenie i czy to najtwardszy zestaw do tego modelu?

wiec jakie amorki byście polecali

zdecydowałem ze zostawię te sprężyny skoro to oryginał, to audi wie co robi

widziałem gdzieś na necie amorki za 400zl komplet jakieś sportowe MS technic albo MTS

co o tym myślicie?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja bym polecał bilstein, jak ktos ma srl to swpółczuje :)

Opublikowano

A ja smialo moge polecic Sachs'a.. cena duzo lepsza niz "BIL" a jakosc tez jest b. dobra

ja u siebie juz rok jezdze i nie moge powiedziec na nie zlego slowa.

pozdrawiam

Opublikowano

1be to -20 i jest to średniej twardości zawias ,a po nad to nie ma w b5 s-line :hi:

Opublikowano

ja pokusiłem sie o zamontowanie ,,tańszych ale równie dobrych ...''

:wallbash: ... nigdy więcej ,trzy m-ce i po amorkach , i znowu kasa za wymiane , reklamacje itp

jeśli amorki to tylko kayaba sachs lub monroe

Opublikowano

ja pokusiłem sie o zamontowanie ,,tańszych ale równie dobrych ...''

:wallbash: ... nigdy więcej ,trzy m-ce i po amorkach , i znowu kasa za wymiane , reklamacje itp

jeśli amorki to tylko kayaba sachs lub monroe

Jakie te tansze kupiles?

Opublikowano

ja w B5 mam sprezyny z S4 i amory B6 lekka gleba ale bez przesady komfort wystarczajacy

pieknie wyglada i dobrze sie prowadzi

opony 225/45/17

Opublikowano

ja w B5 mam sprezyny z S4 i amory B6 lekka gleba ale bez przesady komfort wystarczajacy

pieknie wyglada i dobrze sie prowadzi

opony 225/45/17

Z S4 :blink: toszto koza z przodu bedzie w 1,9 :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.