Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Kto ma ETKE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

audi A4

Opublikowano

sporo osób ma dostęp

Opublikowano

Ankiete robisz czy coś potrzebujesz ?? :decayed:

Opublikowano

Napisz konkretnie czego potrzebujesz może jakoś pomożemy ..... bo na tego typu pytania będzie otrzymywał proste odpowiedzi.... i odpowiadam - mam etke

Opublikowano

Wszyscy maja ETKE - mam i ja.. :dance::rolleyes:

Opublikowano

podłącze się do tematu=mam;

a zarazem zapytam- czemu mi niechodzi??

jak ją instaluję pokazuje mi coś z rozdzielczością ekranu a takiej jaką wymaga niemogę ustawić bo niemam nawet takiej rozdzielczości dostępnej....co jest grane???

pisze okładnie tak:

ETKA needs at least a 1280x1024

Opublikowano

Którą masz Etkę ??

Opublikowano

podłącze się do tematu=mam;

a zarazem zapytam- czemu mi niechodzi??

jak ją instaluję pokazuje mi coś z rozdzielczością ekranu a takiej jaką wymaga niemogę ustawić bo niemam nawet takiej rozdzielczości dostępnej....co jest grane???

jak to nie masz takiej rozdzielczości to jakiego masz kompa :confused4: Program rozpoznaje rozdzielczoć, zapewne zapytasz po co ??? a po to żeby mógł zmieścic na ekranie dane które będzie Ci wyświetlał, np tabelki z których będziesz mógł odczytać informacje etc. jak się nie mylę to powinna chodzić już na rozdzielczości 800x600 ale nie dam sobie głowy obciąć

Opublikowano

Którą masz Etkę ??

Vag Etka v6.31 (Audi Vw) Full Final Crack

jak to nie masz takiej rozdzielczości to jakiego masz kompa :confused4: Program rozpoznaje rozdzielczoć, zapewne zapytasz po co ??? a po to żeby mógł zmieścic na ekranie dane które będzie Ci wyświetlał, np tabelki z których będziesz mógł odczytać informacje etc. jak się nie mylę to powinna chodzić już na rozdzielczości 800x600 ale nie dam sobie głowy obciąć

jak to jaki...rozdzielczośc mam ustawioną na max u mnie tzn 1024x768 i więcej się nieda :/

Opublikowano

Którą masz Etkę ??

Vag Etka v6.31 (Audi Vw) Full Final Crack

jak to nie masz takiej rozdzielczości to jakiego masz kompa :confused4: Program rozpoznaje rozdzielczoć, zapewne zapytasz po co ??? a po to żeby mógł zmieścic na ekranie dane które będzie Ci wyświetlał, np tabelki z których będziesz mógł odczytać informacje etc. jak się nie mylę to powinna chodzić już na rozdzielczości 800x600 ale nie dam sobie głowy obciąć

jak to jaki...rozdzielczośc mam ustawioną na max u mnie tzn 1024x768 i więcej się nieda :/

U mnie latala na takiej rozdzielczości

Opublikowano

To masz starą Etke.Jakbyś miał 7 to chodziłoby bez problemu.Takie problemy są jak ktoś ma na przykład latopa.Pomóc może Virtual Desktop

Opublikowano
  • Autor

nie mam zadnej etki dajcie mi jakis adres link czy jakis plik!!!!

Opublikowano

nie mam zadnej etki dajcie mi jakis adres link czy jakis plik!!!!

torrenty kolego torrenty ;)

Opublikowano

a sio z takimi prośbami na forum publicznym !

www.vagcat.com sprawdź sobie...

zamykam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.