Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Odpryski od kamyczków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jest na to jakas rada,czy tylko lakiernik??

Caly zderzak,maska i blotniki sa w odpryskach i bialych kropkach od kamyczkow.Da sie jakos chociaz czesc zlikwidowac bez malowania??

Jakos nie usmiecha mi sie malowac prawie pol auta... :kwasny:

Opublikowano

raczej tylko lakiernik i malowanko

Opublikowano

Spróbuj kredką to skorygować, ale jeśli jest tego mnóstwo to albo robota na parę ładnych godzin albo lakiernik, też miałem kilka odprysków to kredka bez problemu pomogła, potem tylko szmatka i woskiem przejechałem. :wink4:

Opublikowano

... też miałem kilka odprysków to kredka bez problemu pomogła, potem tylko szmatka i woskiem przejechałem.

Czyli tylko je zamaskowałeś... :confused4:

Przy ilości odprysków, o których pisze Bieniek (zderzak,maska i błotniki), to pewnie tylko lakiernik.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

Olej. Pomalujesz i za pol roku bedziesz mial to samo.

Opublikowano

Spróbuj kredką to skorygować, ale jeśli jest tego mnóstwo to albo robota na parę ładnych godzin albo lakiernik, też miałem kilka odprysków to kredka bez problemu pomogła, potem tylko szmatka i woskiem przejechałem. :wink4:

Ja raczej polecam udać się do ASO i na podstawie VIN kupić za 44PLN zestaw naprawczy składający się z fiolki z lakierem auta i osobnej fiolki z lakierem przeźroczystym. Do tego zaopatrzyć się w papier wodny o gradacji 3000 i 2000 oraz Ultimate Compound Meguiarsa.

- Każdy z odprysków dokładnie oczyścić papierem 2000, następnie odtłuścić alkoholem.

- Nałożyć punktowo lakier pędzelkiem znajdującym się w zestawie.

- Odczekać 6-7h i wygładzić naniesione kropki papierem 2000.

- Następnie nałożyć lakier przeźroczysty który po wyschnięciu również wygładzić papierem 2000 a później 3000.

- Na koniec wszystkie zmatowienia i zarysowania wypolerować Ultimate Compound.

- Dopiero wtedy nałożyć wosk

Opublikowano
  • Autor

Zrobie pozniej fotki.

To wtedy ocenicie co z tym zrobic :decayed:

Opublikowano

Olej. Pomalujesz i za pol roku bedziesz mial to samo.

Popieram bo z drobnymi odpryskami nie wygrasz :wallbash:

Opublikowano

Spróbuj kredką to skorygować, ale jeśli jest tego mnóstwo to albo robota na parę ładnych godzin albo lakiernik, też miałem kilka odprysków to kredka bez problemu pomogła, potem tylko szmatka i woskiem przejechałem. :wink4:

Ja raczej polecam udać się do ASO i na podstawie VIN kupić za 44PLN zestaw naprawczy składający się z fiolki z lakierem auta i osobnej fiolki z lakierem przeźroczystym. Do tego zaopatrzyć się w papier wodny o gradacji 3000 i 2000 oraz Ultimate Compound Meguiarsa.

- Każdy z odprysków dokładnie oczyścić papierem 2000, następnie odtłuścić alkoholem.

- Nałożyć punktowo lakier pędzelkiem znajdującym się w zestawie.

- Odczekać 6-7h i wygładzić naniesione kropki papierem 2000.

- Następnie nałożyć lakier przeźroczysty który po wyschnięciu również wygładzić papierem 2000 a później 3000.

- Na koniec wszystkie zmatowienia i zarysowania wypolerować Ultimate Compound.

- Dopiero wtedy nałożyć wosk

Nie trzeba tak długo czekać bo baza wysycha po kilkunastu minutach :wink4: ale z kolei z lakierem przezroczystym należy czekać kilka godzin

Opublikowano

To sa male odpryski i jest tego cale mnostwo wiec nie ma sensu a wrecz nie da sie nic samemu zrobic.takie sa teraz auta malowane akrylem.Tak jak wczesniej napisano olej to!!!!!!!

Opublikowano

wrzuć fotki bo nie wiemy o czym dokładnie piszemy...

ja też mam cały zderzak w odpryskach i maskę ale moja niunia czeka na malowanie.

Cytat: Flyer 04 Sierpień 2010, 11:39

Olej. Pomalujesz i za pol roku bedziesz mial to samo.

Popieram bo z drobnymi odpryskami nie wygrasz wallbash

mój zderzak po myjni wyglada jak by był brudny ciekawe jak byś tak miał to raczej też by cie ti irytowało

ale na takie odpryski najlepsza rada to lakiernik!!!!

Opublikowano

To sa male odpryski i jest tego cale mnostwo wiec nie ma sensu a wrecz nie da sie nic samemu zrobic.takie sa teraz auta malowane akrylem.Tak jak wczesniej napisano olej to!!!!!!!

teraz auta maluje sie akrylem :mysli: gdzie???...chyba u Ciebie w szopie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pany a smołę z lakieru czym wydupcyć? :kox:

Opublikowano

rozpuszczalnikiem :decayed: :decayed:

Opublikowano

zmywaczem antysilikonowym :cool1:

Opublikowano

rozpuszczalnikiem :decayed: :decayed:

taaa już lece :wink4:

zmywaczem antysilikonowym :cool1:

spox :tongue4:

Opublikowano

Benzyna ekstrakcyjna jest najbezpieczniejsza do smoły spod listew i zderzaków.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.