Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Odpryski od kamyczków


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na to jakas rada,czy tylko lakiernik??

Caly zderzak,maska i blotniki sa w odpryskach i bialych kropkach od kamyczkow.Da sie jakos chociaz czesc zlikwidowac bez malowania??

Jakos nie usmiecha mi sie malowac prawie pol auta... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj kredką to skorygować, ale jeśli jest tego mnóstwo to albo robota na parę ładnych godzin albo lakiernik, też miałem kilka odprysków to kredka bez problemu pomogła, potem tylko szmatka i woskiem przejechałem. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... też miałem kilka odprysków to kredka bez problemu pomogła, potem tylko szmatka i woskiem przejechałem.

Czyli tylko je zamaskowałeś... :confused4:

Przy ilości odprysków, o których pisze Bieniek (zderzak,maska i błotniki), to pewnie tylko lakiernik.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj kredką to skorygować, ale jeśli jest tego mnóstwo to albo robota na parę ładnych godzin albo lakiernik, też miałem kilka odprysków to kredka bez problemu pomogła, potem tylko szmatka i woskiem przejechałem. :wink4:

Ja raczej polecam udać się do ASO i na podstawie VIN kupić za 44PLN zestaw naprawczy składający się z fiolki z lakierem auta i osobnej fiolki z lakierem przeźroczystym. Do tego zaopatrzyć się w papier wodny o gradacji 3000 i 2000 oraz Ultimate Compound Meguiarsa.

- Każdy z odprysków dokładnie oczyścić papierem 2000, następnie odtłuścić alkoholem.

- Nałożyć punktowo lakier pędzelkiem znajdującym się w zestawie.

- Odczekać 6-7h i wygładzić naniesione kropki papierem 2000.

- Następnie nałożyć lakier przeźroczysty który po wyschnięciu również wygładzić papierem 2000 a później 3000.

- Na koniec wszystkie zmatowienia i zarysowania wypolerować Ultimate Compound.

- Dopiero wtedy nałożyć wosk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobie pozniej fotki.

To wtedy ocenicie co z tym zrobic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej. Pomalujesz i za pol roku bedziesz mial to samo.

Popieram bo z drobnymi odpryskami nie wygrasz :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj kredką to skorygować, ale jeśli jest tego mnóstwo to albo robota na parę ładnych godzin albo lakiernik, też miałem kilka odprysków to kredka bez problemu pomogła, potem tylko szmatka i woskiem przejechałem. :wink4:

Ja raczej polecam udać się do ASO i na podstawie VIN kupić za 44PLN zestaw naprawczy składający się z fiolki z lakierem auta i osobnej fiolki z lakierem przeźroczystym. Do tego zaopatrzyć się w papier wodny o gradacji 3000 i 2000 oraz Ultimate Compound Meguiarsa.

- Każdy z odprysków dokładnie oczyścić papierem 2000, następnie odtłuścić alkoholem.

- Nałożyć punktowo lakier pędzelkiem znajdującym się w zestawie.

- Odczekać 6-7h i wygładzić naniesione kropki papierem 2000.

- Następnie nałożyć lakier przeźroczysty który po wyschnięciu również wygładzić papierem 2000 a później 3000.

- Na koniec wszystkie zmatowienia i zarysowania wypolerować Ultimate Compound.

- Dopiero wtedy nałożyć wosk

Nie trzeba tak długo czekać bo baza wysycha po kilkunastu minutach :wink4: ale z kolei z lakierem przezroczystym należy czekać kilka godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć fotki bo nie wiemy o czym dokładnie piszemy...

ja też mam cały zderzak w odpryskach i maskę ale moja niunia czeka na malowanie.

Cytat: Flyer 04 Sierpień 2010, 11:39

Olej. Pomalujesz i za pol roku bedziesz mial to samo.

Popieram bo z drobnymi odpryskami nie wygrasz wallbash

mój zderzak po myjni wyglada jak by był brudny ciekawe jak byś tak miał to raczej też by cie ti irytowało

ale na takie odpryski najlepsza rada to lakiernik!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa male odpryski i jest tego cale mnostwo wiec nie ma sensu a wrecz nie da sie nic samemu zrobic.takie sa teraz auta malowane akrylem.Tak jak wczesniej napisano olej to!!!!!!!

teraz auta maluje sie akrylem :mysli: gdzie???...chyba u Ciebie w szopie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...