Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Własna działalność - Transport lekki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie, kilka lat w tym siedzę i chyba raz mi się zdarzyła przedpłata od nowego klienta...

Opublikowano

Kase da się wyrwać od reki od rolników i malutkich firm. Duże molochy tylko przelew z terminem. Menthol korzystasz z transa?

Opublikowano

wszystko zalezy od klienta.. jesli nie masz roboty to chwycisz sie wszystkiego zeby tylko pojechac.. no a potem wychodza takie kwiatki..

u mnie w firmie jest zasada taka, jak klient jest niepewny to tylko przedplata, duzym spedycja i stalym klientom wozimy ladunki na kredo, reszta becalen przed usluga..

narazie wiekszych wpadek nie bylo cale szczescie..

Opublikowano

dlatego jak juz cos bierzesz to albo na przedplacie albo od wypacalnego klienta..

No chyba żartujesz. Kto Ci dzisiaj da przedpłatę? Co niektórych klientów (stałych) mamy na termin 180 dni .

A ten, który padł był naszym stałym i bardzo dobrym klientem od kilku lat. Mieliśmy od nich w ciul roboty i wszystkie te lata bodajże raz, czy dwa spóźnił sie lekko z zapłatą, a tak zawsze bez problemu.

Opublikowano

Menthol korzystasz z transa?

kiedyś używałem, ale lipa tam tylko była... jak już korzystam z giełdy to tylko timo, mają fajne narzędzie do windykacji - prowizje biorą ale wysoka skuteczność.

u siebie pracuje głównie na stałych klientach/kontraktach (PL - D - PL) a jak roboty mniej to na Espanie :)

Opublikowano

u mnie termin platnosci 28 dni max...ale ja atakuje z pozycji armatora wiec to troche inna bajka..jakbym mial auto jako prywaciaz i sytuacja na rynku bylaby taka jak na koncu zeszlego, poczatku tego roku to tez bym dawal terminy zeby tylko jezdzic...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Właśnie kończe studia o kierunku logistyka, chciałem w tym roku już popracować w zawodzie...to mnie pocieszyliście :wallbash:

Opublikowano

Właśnie kończe studia o kierunku logistyka, chciałem w tym roku już popracować w zawodzie...to mnie pocieszyliście :wallbash:

prace znajdziesz, najpewniej w dużych firmach typu Raben, K+N itp oni zawsze szukają spedytorów/dyspozytorów, ale na kokosy nie licz...

Opublikowano

oni zawsze szukają spedytorów/dyspozytorów, ale na kokosy nie licz...

Mam rozumieć, że jest tam ostra rotacja i ciezko usiedziec na dluzej?
Opublikowano

Jak nie masz doświadczenie to nie bardzo. Człowiek liczy się tylko wtedy jak przynosi opasły zeszyt z "dobrymi" kontaktami i zarabia dużo kasy dla korporacji... A jak jesteś zielony i nie masz do kogo zadzwonić o robotę to nie licz na wiele.....

Opublikowano

Ogólnie w tym zawodzie spora rotacja. Pracuję w firmie spedycyjnej to wiem. Ale teraz zbliża się szczyt sezonu i do tego ten rok wygląda nieco lepiej niż poprzedni, więc może gdzieś kogoś potrzebują. Staraj się o miedzynarodówkę, zawsze robota przyjemniejsza niż w krajówce. Jak będziesz szybko łapał dobre kontakty z klientami i przewoźnikami, to se dasz radę :) powodzenia.

Opublikowano

oni zawsze szukają spedytorów/dyspozytorów, ale na kokosy nie licz...

Mam rozumieć, że jest tam ostra rotacja i ciężko usiedzieć na dłużej?

tak na ogół jest w dużych firmach jak masz niskie stanowisko... miałem praktyki w K+N w spedycji krajowej, to przez miesiąc 3 osoby się zwolniły, a kierownik wyleciał :)

poszukaj na stronach firm Rohlig, Jas FBG, Raben, Kuehne Nagel, DHL, Equus ... oni często mają ogłoszenia.

Szału nie ma, ale na początek, żeby nabrać trochę doświadczenia wystarczy.

Opublikowano

poszukaj na stronach firm Rohlig,

Teraz to się Suus nazywamy :wink4:

Opublikowano

no to możesz coś koledze załatwić :wink4:

Opublikowano

oni zawsze szukają spedytorów/dyspozytorów, ale na kokosy nie licz...

Mam rozumieć, że jest tam ostra rotacja i ciężko usiedzieć na dłużej?

tak na ogół jest w dużych firmach jak masz niskie stanowisko... miałem praktyki w K+N w spedycji krajowej, to przez miesiąc 3 osoby się zwolniły, a kierownik wyleciał :)

poszukaj na stronach firm Rohlig, Jas FBG, Raben, Kuehne Nagel, DHL, Equus ... oni często mają ogłoszenia.

Szału nie ma, ale na początek, żeby nabrać trochę doświadczenia wystarczy.

Dzięki za uświadomienie co ewentualnie może mnie czekać :wink4:
Opublikowano

wszystko zależy od Ciebie i Twojego podejścia, kolega Wenihal może się wypowie jak się pracuje w tak dużej firmie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.