Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Mam dwumasa czy nie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie do znawców tematu czy w moim aucie jest dwumas bo łożysko oporowe mi chyba się kończy albo ten dwumas jeśli jest bo przy ruszaniu z jedynki trzęsie autem:confused4:Mam 1,9 tdi AHU i skrzynia DHL. Jest z 97r. ale składany był chyba w 96r. bo na częściach wszędzie jest data że jest z 96r. z grudnia. Nr. VIN ...8DZVA1095...(nie podałem kompletnego nr.VIN bo różni ludzie przeglądają nasze forum ale z tego co przeglądałem forum powinno wystarczyć)

Opublikowano

Masz dwumase pzdr :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego to mnie zmartwiłeś :shocked: bo bedzie mnie to 2 razy więcej kosztować ale czego nie robi się dla :audi: Dzięki pozdro

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dołączam sie do tematu.

Czy B6 AVB 2001/2002 ma dwumasa ( oby nie)?

Opublikowano

Dołączam sie do tematu.

Czy B6 AVB 2001/2002 ma dwumasa ( oby nie)?

w kazdym B6 jest dwumas ;)

Opublikowano

co to ten dwumas?

Opublikowano

No to smutek.

Zostaje mi albo zbierać kasę, albo :wallbash:

Opublikowano

co to ten dwumas?

Koło zamachowe dwumasowe

Opublikowano

jak to jest z tymi dwumasami - gdzie sa a gdzie ich nie ma?? a moze sa w kazdej A4??

Opublikowano

Większośc ma, stre diesle nie mają [jak np. mój 1Z], ale podobno były 1Z od któregoś tam numeru silnika z dwumasem, potem diesle na ogół mają, w B6 to chyba wszystkie. Co do benzyniaków to nie wiem

Opublikowano

w B6 wszystkie silniki mają, tego się już dowiedziałem :) a jak jest z benzynami w B5?

Opublikowano

Benzyniaki też mają, nawet 1,6

Opublikowano

hmm można prosic dokladniej z tym dwumasem? jak to niby dziala itd, zwykle kolo zamachowe widziałem

Opublikowano

V6 benzynki np. AMX tez mają tłumiki drgań czyli koła zamachowe dwumasowe.Jakby kto pytał.

Te pytania o DWUMASY opanowały forum jak LAMPY po LIFCIE do B5 :D

Opublikowano

V6 benzynki np. AMX tez mają tłumiki drgań czyli koła zamachowe dwumasowe.Jakby kto pytał.

Te pytania o DWUMASY opanowały forum jak LAMPY po LIFCIE do B5 :D

a bo pierwszy raz przeczytałem to słowo i ciekawość zagościła

Opublikowano

widziąłes zwykład tarcze sprzęgła ze sprezynkami po obwodzie (tłumik drgań skrętnych) ??

No to jak jest dwumas to koło dwumasowe skłąda sie z dwóch części i to ono pełni rolę tłumika drgań skretnych.

Różnica niewielka ale w cenie ogromna :P

Opublikowano

widziąłes zwykład tarcze sprzęgła ze sprezynkami po obwodzie (tłumik drgań skrętnych) ??

No to jak jest dwumas to koło dwumasowe skłąda sie z dwóch części i to ono pełni rolę tłumika drgań skretnych.

Różnica niewielka ale w cenie ogromna :P

hooah :) thx

  • 1 rok później...
Opublikowano

silnik AHU nie ma dwumasa

Opublikowano

silnik AHU nie ma dwumasa

mylisz się kolego.. w AHU montowano oba rodzaje sprzęgieł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.