Skocz do zawartości
IGNOROWANY

GRID for PC... POMOCY !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prosze o pomoc w sprawie gry Grid a mianowicie zainstalowałem to na swoim nowym PC najarany jak mikołaj na swoje renifinery i co???? Sterowanie jest do d*py... pomyslałem to pewnie tak wygląda jak się gra na klawiaturze a więc w auto i do sklepu... wrócilem do domu z nowiutkim padem Logitecha z nadzieja że wkońcu pogram sobie w przecierz mega chwalone wyścigi i d*pa.... podłaczyłem pada ustawiłem klawisze i sterowanie jest beznadziejne auto lata na wszystkie strony.... miało byc mega realistycznie a jest mega arkadowo jak na automatach Segi....

POMÓŻCIE JAK MAM TO USTAWIĆ ŻEBY AUTO NORMALNIE SIĘ ZACHOWYWAŁO... na jakiś ustawieniach graliście w tę gre????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej było kupić kierownice ? ;]

Ile kosztował ten PAD mógłbyś go jeszcze oddac i kupic np DFGT

http://allegro.pl/item1166298027_kierownica_logitech_driving_force_gt_kurier_24h.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej było kupić kierownice ? ;]

Ile kosztował ten PAD mógłbyś go jeszcze oddac i kupic np DFGT

http://allegro.pl/item1166298027_kierownica_logitech_driving_force_gt_kurier_24h.html

Moge nad tym pomysleć tym bardziej że ta kiera jest pod PC i PS3 wiec mógłbym tez na Soni na niej pograc... ale czy kierownica cos zmieni w zachowaniu sie pojazdów w gridzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na padzie też da się grać (grałem na padzie od X360) nie pamiętam już ustawień ale trzeba pokombinować z czułością itp. Na kierze rzcz jasna gra się przyjemniej (Logitech Formula EX)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to sprawdza się w samochodówkach lepiej niż najlepszy pad :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, Renio polecam RfactoR z modami F1 jak chcecie to na PW mogę Wam więcej o modach dać znać niektóre są super realistyczne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż takim hardcorem nie jestem i pozostanę przy piecowych arcade'ówkach plus Forza Motorsport na X360 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...