Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z tylnymi lampami LED model clear-red


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko dla osób posiadających lampy tylne LED w kolorze clear red...czy wam też matowieje(tak jakby pod wpływem temp.) ten srebrny a'la chrom w lampie gdzieś tak nad żarówką kierunkowskazu??bo u mnie tak mam..gdy je kupiłem na jednej lampie mi to tak zmatowiało druga została ok..zadzwoniłem do sprzedawcy i powiedział że to może wada fabryczna..wysłał mi nówke...po kilku dniach ta wymieniona lampa znowu zmatowiała w tym samym miejscu..po czym mała matowa plama pojawiła sie na drugiej lampie ale to dopiero po prawie roku użytkowania..czy komuś z was tez tak sie porobiło??czy migający kierunkowskaz może wytworzyć taką temp żeby ten chromik przyjarać?i czemu ta druga tak długo obstała sie bez problemu?bede wdzieczny za jakąkolwiek pomoc..tutaj link do tych lamp http://moto.allegro.pl/item1170981139_lampy_diodowe_audi_a4_00_04_red_white_led_diody.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie dzieje chyba we wszystkich lampach.KOlega Maciek80 tak ma,ja mam przyciemnione,wiec nie widze dobrze.Wydaje mi sie jednak,ze delikatnie tez mam zmatowione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Bieniek - mam to samo na obu lampach. Nie pamiętam czy było tak od początku ale nawet jeśli nie, to zrobiło się tuż po zakupie, ponieważ mam te LEDy od niedawna. Przy najbliższej okazji oblukam jeszcze lampy Resztka, ciekawy jestem czy też to ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek80 u mnie jak u adamooo żadnego zmatowienia lamp nie zaobserwowałem ,a jeżdżę już na nich 2 lata. Może to ta sama sytuacja co z diodami? Jednym się szybko przepalają, innym wcale. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek80 u mnie jak u adamooo żadnego zmatowienia lamp nie zaobserwowałem ,a jeżdżę już na nich 2 lata. Może to ta sama sytuacja co z diodami? Jednym się szybko przepalają, innym wcale. :gwizdanie:

Wczoraj na spocie oglądaliśmy lampy Resztka i jednak ma odkształcenia lekkie, jakby początki matowienia. Ale jak na 2 lata to i tak o niebo lepiej niż u mnie po hmm 3 miechach? :> Postanowiłem przyciemnić górę i już, nic nie będzie widać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie się zastanawiałem żeby zrobić taki przeszczep :gwizdanie:

sam wszystko zrobisz czy masz dawce ledow ? ja sie ciagle zabieram i zabrac sie nie umiem za pozycje i stop na ledach w avancie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...