Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] centralny-programowanie


szaszlyk

Rekomendowane odpowiedzi

witam.mam A4 z 97r 1.8 od pewnego czasu przestal mi dzialac centralny i musze otwierac manualnie.wszystkie drzwi sie otieraja.wszystko dziala tylko z pilota w kluczyku nie moge ptworzyc.bezpieczniki sprawdzilem,kluczyk wysyla sygnal.nie wiem czy jest to mozeliwe ale gdy montowalem nowe radio to rozlaczylem na chwile akumulator i chyba od tamtego czasu centralny przestal dzialac.w tym samym czasie siadl brzeczek od swiatel..jak zakodowac kluczyk?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem ten sposob.podczas programowania kluczuk rezguje i otwiera.slychac takze sygnal dzwiekowy.po zakonczeniu nic sie nie zmienia.dalej pilot nie dziala.kluczyk zapasowy jest bez pilota[br]Dopisany: 25 Sierpień 2007, 22:45 _________________________________________________no w koncu naprawilem.znalazlem przyczyne. :dance: orginalne radio jest polaczone z centralnym i z brzeczkiem od swiatel.po podlaczeniu spowrotem orginalnego radia centralny i alarm zaczol dzialac.po wyciagnieciu wtyczki od radia centralny wciaz dziala lecz przy wpieciu innego radia w tyczke przestaje dzialac centralny wiec zaczelem odlanczac po kolei kable.po odcieciu drugiego kabla(czeronego) wszystko dziala tak jak powinno.problem byl w przewodach w radiu takze przy wymianie radia orginalnego na inne trzeba sie troche pobawic :mysli::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...