Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ACK] Problem z przyspieszaniem przy dużej prędkości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Przejrzalem 37 stron w tym dziale i nie znalazlem odpowiedzi na dreczacy mnie problem wiec zakladam nowy watek :) Jestem szczesliwym posiadaczem a4 2.8 v30, quattro, tiptronic. Zagazowana - komp stag, reduktor magic 3, wtryski niestety czerwone waldemary :wallbash: (tak to jest jak najpierw sie zaklada lpg a potem sprawdza w necie co sie zalozylo). Z autem nie mam praktycznie zadnych problemow poza jednym(no moze znajdzie sie tez drugi - malutki :)). Mianowicie - auto leci ja burza ale...do predkosci 170-180km/h dalej...stop. Prawie calkowity brak przyspieszenia :no: Niewazne z jaka determinacja dusze pedal gazu auto rozpedza sie dalej w iscie slimaczym tempie, silnik przestaje wchodzic na obroty - po prostu nic sie nie dzieje :no: testowane zarowna na pb jak i na lpg, w trybie auto jak i tiptronic, pod gore i z gory i ciagle muli :sick3: Nie uzywam czesto takich predkosci, ale denerwuje mnie jak samochod nie jest w pelni sprawny. Myslalem ze to przepustnica bo nie mozna bylo jej zaadaptowac i byl blad, wiec wywalilem stara i kupilem nowa i bledu nie ma a problem pozostal. Moze tutaj ktos mial podobny problem? Albo ma jakis pomysl jaka moze byc przyczyna.

Opublikowano

a wiecej błedów nie miałes?

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:03_________________________________________________a jak ogólnie twoja sie sprawuje?:) ja mam 2.4 silnik i tez leci zajebitnie ale noga sie przyzwyczaja i sie nudzi i ma sie ochote na coś mocniejszego:) moja V max poleciała 250 bez ściemy ale ja bym tak wolał 5 sek do setki a te 8 sek takie hmmm no dobre ale zawsze mało:)

Opublikowano

Sprawdz jak działaja sondy, jak pokazuje przepływka ( logi dynamiczne-bardzo mozliwe ze to ona szwankuje) oraz czy działa skracanie dolotu

Opublikowano

Ja mam kumpla którego a4 nie pójdzie więcej niż 190km/h. bo jakiś skończony kretyn :wallbash: założył mu ograniczenie prędkości... może u ciebie to samo jest...

Opublikowano

a przy tych 170-180 km/h to jaki jest wtedy bieg i zakres obrotow ? to nie jest tak, ze wtedy automat wrzuca ostatni bieg, ktory jest tak dlugi ze skutecznie zamula auto ?

faktem jest ze majac tiptronic to auto ma osiagi jak 2.6 150km a nie 2.8 193km, no ale bez przesady, przy 170-180 km/h to zadyszki dostaja auta 120 konne ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.