Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Problem z przyspieszaniem przy dużej prędkości


zielony_byk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przejrzalem 37 stron w tym dziale i nie znalazlem odpowiedzi na dreczacy mnie problem wiec zakladam nowy watek :) Jestem szczesliwym posiadaczem a4 2.8 v30, quattro, tiptronic. Zagazowana - komp stag, reduktor magic 3, wtryski niestety czerwone waldemary :wallbash: (tak to jest jak najpierw sie zaklada lpg a potem sprawdza w necie co sie zalozylo). Z autem nie mam praktycznie zadnych problemow poza jednym(no moze znajdzie sie tez drugi - malutki :)). Mianowicie - auto leci ja burza ale...do predkosci 170-180km/h dalej...stop. Prawie calkowity brak przyspieszenia :no: Niewazne z jaka determinacja dusze pedal gazu auto rozpedza sie dalej w iscie slimaczym tempie, silnik przestaje wchodzic na obroty - po prostu nic sie nie dzieje :no: testowane zarowna na pb jak i na lpg, w trybie auto jak i tiptronic, pod gore i z gory i ciagle muli :sick3: Nie uzywam czesto takich predkosci, ale denerwuje mnie jak samochod nie jest w pelni sprawny. Myslalem ze to przepustnica bo nie mozna bylo jej zaadaptowac i byl blad, wiec wywalilem stara i kupilem nowa i bledu nie ma a problem pozostal. Moze tutaj ktos mial podobny problem? Albo ma jakis pomysl jaka moze byc przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecej błedów nie miałes?

[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 21:03_________________________________________________a jak ogólnie twoja sie sprawuje?:) ja mam 2.4 silnik i tez leci zajebitnie ale noga sie przyzwyczaja i sie nudzi i ma sie ochote na coś mocniejszego:) moja V max poleciała 250 bez ściemy ale ja bym tak wolał 5 sek do setki a te 8 sek takie hmmm no dobre ale zawsze mało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jak działaja sondy, jak pokazuje przepływka ( logi dynamiczne-bardzo mozliwe ze to ona szwankuje) oraz czy działa skracanie dolotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy tych 170-180 km/h to jaki jest wtedy bieg i zakres obrotow ? to nie jest tak, ze wtedy automat wrzuca ostatni bieg, ktory jest tak dlugi ze skutecznie zamula auto ?

faktem jest ze majac tiptronic to auto ma osiagi jak 2.6 150km a nie 2.8 193km, no ale bez przesady, przy 170-180 km/h to zadyszki dostaja auta 120 konne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...