Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Jaki Przegub??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!!Jaki przegub pasuje do A4 2.5TDIJakie wymiary ma ile zębów itp??I moze ktos zna jakas dobra a nie droga firme lub stronke gdzie sprzedaja przeguby??Dzieki za pomoc!!!Pozdro :confused4: :confused4:

Opublikowano

ja zawsze montuje przeguby i osłony firmy Spidan...

Opublikowano

Podczepię się :)

Dostałem właśnie przegub Lobro 301961 . Chciałem Was zapytać co wchodzi w komplet takiego przegubu ? Ja mam w zestawie 2x opakowanie ze smarem, przegub :), śruba, 2x opaski, plastikowa ?uszczelka?, metalowa podkładka (idąca w stożek) osłona...

Zastanawia mnie czy czegoś nie brakuje. Jak patrzę po zdjęciach z allegro, mają tam jeszcze jakieś podkładki, ściski... :/

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Koledzy mam do wymiany przegób zewnętrzny w a4 1.9 tdi 110 km 98rok AKN jak szukam to nigdzie nie ma tego silnika są inne i są duże i małe czym to się różni jaki zamówić?

Czy jest jakaś różnica lewy-prawy, jaką firmę polecacie?

Pozdrowienia :hi:

Opublikowano

Bo kolega ma AFN a nie AKN :tongue4:

Opublikowano

Koledzy mam do wymiany przegób zewnętrzny w a4 1.9 tdi 110 km 98rok AKN jak szukam to nigdzie nie ma tego silnika są inne i są duże i małe czym to się różni jaki zamówić?

Czy jest jakaś różnica lewy-prawy, jaką firmę polecacie?

Pozdrowienia :hi:

bo nie istnieje 1.9 AKN, lewy prawy nie ma różnicy tylko musi być zew.

ja brałem Lobro za 200zł

...o ile sie nie myle to do wszystkich v6 (oprócz S,RS) jest ten sam i nawet chyba 1.8t i 1.9tdi też

Opublikowano

Tak racja AFN mała momyłka a powiedz kolego piszą mały lub duży o co w tym chodzi?

Opublikowano

Tak racja AFN mała momyłka a powiedz kolego piszą mały lub duży o co w tym chodzi?

wew - mały, zew - duży

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

witam, odswieze temat... jakiej firmy najlepiej wybrac przegub? Ruville, Lobro czy jeszcze jakis inny polecacie? dzieki z góry za odpowiedz :hi:

Opublikowano

witam, odswieze temat... jakiej firmy najlepiej wybrac przegub? Ruville, Lobro czy jeszcze jakis inny polecacie? dzieki z góry za odpowiedz :hi:

Tylko Lobro. Chyba ze chcesz wymieniać co pół roku przegub, to mozna zlozyć innej firmy :thumbdown:

Opublikowano

Czesc,

Ja zalozylem Spidana i juz po pol roku znowu rechocze, tani nie jest a znow halasuje, nie polecam...

Sokram

Opublikowano

witam, odswieze temat... jakiej firmy najlepiej wybrac przegub? Ruville, Lobro czy jeszcze jakis inny polecacie? dzieki z góry za odpowiedz :hi:

Tylko Lobro. Chyba ze chcesz wymieniać co pół roku przegub, to mozna zlozyć innej firmy :thumbdown:

no nie chce dlatego pytam :) dzieki :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam podłącze się do tematu i ja do swojego 1.6 zakupiłem jakiś non name GSP według pana w sklepie 0 reklamacji 0 problemów żywotność lepsza niż orginały... 2 tyg poi tym czasie dochodzić zaczęły strzały :)

Opublikowano

2 tygodnie to powinien chodzić nawet najgorszy badziew.

Byłem na szkoleniu (SKF) gdzie powiedziano mi że 49% uszkodzeń wynika z... niewłaściwego montażu.

Może w robocie był duży młotek? itd

Opublikowano

Przeguby LOBRO! każdy szanujący się sprzedawca Ci to powie, przy prawidłowym montażu nie powinno być żadnych problemów. Mi chcieli sprzedać OPTIME za 50zł :shocked: i twardo się zapierali że będzie dobrze przez kilkanaście tyś. km.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

i wracając do tematu fakt błąd w założeniu spadła opaska i smar został wychlapany po założeniu nowego tej samej firmy auto śmiga juz około 1000km i wszystko pięknie i ładnie chodzi:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.