Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cechy i wady silnika 2,5 TDI V6?


bushi

Rekomendowane odpowiedzi

a to ze ktos przejechal warszawe silnikiem V6 w 1,5 godz i spalila mu srednio 6,5 ropy to... andersen wg mnie jak nic

Stary wez najpierw dobrze przeczytaj a potem swe madrosci wypisuj, ja bajek nie opowiadam bo nie mam po co :bicz: EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi sie chce jak to czytam jeżdzę 2 lata tym "strasznie awaryjnym samochodem" i narazie niemiałem żadnej awarii , ale za to słysze i czytam non stop tematy które zaczynaja sie [1.9 TDI]. Sprawa jest prosta jak auto jest wychlastane to czy to jest 1.9 czy 2.5 czy może 3.0 a może 1.8 T to każde tak samo się może zesrać i faktycznie lepiej zaknąć ten temat

Nic dodać, nic ująć. Mam już powoli dosyć dyskusji na temat wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą i to najczęściej prowadzonych przez Żydów :evil::bicz::angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi sie chce jak to czytam jeżdzę 2 lata tym "strasznie awaryjnym samochodem" i narazie niemiałem żadnej awarii , ale za to słysze i czytam non stop tematy które zaczynaja sie [1.9 TDI]. Sprawa jest prosta jak auto jest wychlastane to czy to jest 1.9 czy 2.5 czy może 3.0 a może 1.8 T to każde tak samo się może zesrać i faktycznie lepiej zaknąć ten temat

Nic dodać, nic ująć. Mam już powoli dosyć dyskusji na temat wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą i to najczęściej prowadzonych przez Żydów :evil::bicz::angry:

hehe dobre :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...