Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kończymy z naganianiem klientów dla Lidla?? :polew: :polew:

Opublikowano

Decthlon będzie dobry bo dach nad głową chyba że go zamykają na noc

Opublikowano

Decthlon będzie dobry bo dach nad głową chyba że go zamykają na noc

zamykaja o 20.30

Opublikowano

Tak, z Lidlem trzeba się rozstać :) . To może parking fashion house?

No co taka cisza?? Meczyk, tak? W przerwie można coś nabazgrać. Znaczy że sie wszyscy zgadzają...??

Opublikowano
  • Autor

kaufland zostaje bo ten na fashionhous też ma bramę więc pewnie zamykają.

Opublikowano

kaufland zostaje bo ten na fashionhous też ma bramę więc pewnie zamykają.

Ale fh jest jak dobrze pamiętam do 22 ale pomysł z kauflandem też nie jet zły...Dobra, propozycja jest taka : 23 luty, godzina 19, parking kaufland. Pasuje??

juropek jak skrzynka?? Złożyłeś auto??

Opublikowano
  • Autor
juropek jak skrzynka?? Złożyłeś auto??

Od wczoraj śmiga.

Opublikowano

To miło. Uznali gwarancje czy coś wypłaciłeś?

:beer1:

Opublikowano

Juropek: jako twórca tego tematu, może warto było by zmienić temat tak, żeby było widać gdzie i kiedy następne spotkanie. Jakaś reklama nie zaszkodzi :)

Opublikowano
  • Autor

hehe uznali , jasne :) następym razem rzeczoznawce biorę zanim wyślę, mój mechanior się zachował i kasy nie wziął ale, tamci 550 zł.

Juropek: jako twórca tego tematu, może warto było by zmienić temat tak, żeby było widać gdzie i kiedy następne spotkanie. Jakaś reklama nie zaszkodzi

Żeby to ja umiał :polew:

Opublikowano

Musisz dać modyfikację pierwszego postu w tym topicu i będziesz mógł zmienić temat :cool1:

Opublikowano
  • Autor

aaaaa :polew: noooo, że, jak?? :polew: Nie mam pojęcia o co biega :wallbash: mało bywam na forach więc i nie posiadłem umiejętności innej niż zakładanie wątków.

Opublikowano

:OMG::facepalm: :facepalm:

Wejdź na pierwszą stronę i znajdź swój pierwszy post i go modyfikuj.... albo może jakiś moderator nas czyta...

Opublikowano
  • Autor

zmodyfikowałem go na pierwszej stronie tylko nie mam pojęcia jak zrobić żeby był zawsze na początku każdej zakładki.l

Opublikowano

zmodyfikowałem go na pierwszej stronie tylko nie mam pojęcia jak zrobić żeby był zawsze na początku każdej zakładki.l

musisz napisać do jakiegoś moda zeby "podwiesił temat"

masz w tym swoim poście opcje "zgłoś do moderatora" , kliknij i napisz w tym okienku zeby podwiesił :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięx

Opublikowano

siema :hi:.

Z podwieszenie dobry pomysł :naughty:!

Opublikowano
  • Autor

napisałem mu wiadomość (moderatorowi)

Opublikowano

czyli wkońcu 24 rozumiem o 19 :naughty:

Opublikowano

czyli wkońcu 24 rozumiem o 19 :naughty:

23 o godzinie 19 na parkingu kauflad`a :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.