Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://mapa.targeo.pl/adres/Sklep/Sklep%20Lidl%20Okulickiego%203b%20Piaseczno~4144279

czy to tu ma być ten zlocik ????

może wpadne :naughty:

spanky w razie co zabierasz sie ze mną????

dzieki za propozycje ale juz teraz jestem w Piasecznie ... :naughty:

to w koncu o ktorej ?[br]Dopisany: 12 Luty 2011, 16:32_________________________________________________

taa , a przybedzie trzech :decayed:

trzech wspanialych ... :evil:

Opublikowano

..czyli co 19??????

Opublikowano

Tak o 19, jak było ustalone.

pzdr

Opublikowano
  • Autor

podjadę pierdziochem żony :)

Opublikowano

No, fajnie fajnie :)! Myśle że trzeba kontynuować, tylko może zastanowimy sie nad zmianą miejscówki- no chyba że faktycznie będą nam jakąś działke z tego lidla odpalać za naganianie tych klientów :polew: . Ale zmarzłem za***iście...

Opublikowano
  • Autor

nooo ja jestem za knajpką :decayed: :gwizdanie: a w lato to i grilla można pod lidlem zapodać :polew: fajno było, następnym razem może już audi podbiję :hi:

Opublikowano

Fajnie było,

do następnego :hi: może być i knajpa :naughty:

Opublikowano

...następnym razem zrobimy spot w środku lidla :polew: tam i tak nic sie nie dzieje i nie zmarzniemy he he

Opublikowano

zróbcie coś w tygodniu to tez podjade :wink4:

Opublikowano

Fajnie bylo! Juhu :decayed:

fajnie to bylo jak pojechales ... :polew:

Opublikowano

kiedy nastepny? bo mam w sumie blisko z Ursynowa :wink4:

Opublikowano

Dzięki za spotkanie :> Było nas w sumie 9 osób jak dobrze policzyłem, jak na początek i ten mróz to całkiem nieźle :hi:

Opublikowano

...następny...może 23 luty?? Będzie w tygodniu- moskal- ukłon w Twoją strone skoro chcesz przyjechać . Trzeba kuć żelazo póki gorące :kox: . Co wy na to?? Miejsce do ustalenia

Opublikowano

23 luty jak najbardziej :good:

Opublikowano

..niby mam 2 zmiane ale chyba dam rade :mysli:

tylko o której????

Opublikowano

Fajnie bylo! Juhu :decayed:

fajnie to bylo jak pojechales ... :polew:

dali jazda :D[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 10:21_________________________________________________

kiedy nastepny? bo mam w sumie blisko z Ursynowa :wink4:

o nie nie nie

Ty sie nie bedziesz lansowal swoja maszyna u nas na wsi :D[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 10:21_________________________________________________

23 luty jak najbardziej :good:

:good:

Opublikowano
  • Autor

heh gdzie by nie było to i tak będzie tak samo a, o której godzinie??

Opublikowano

Podjadę napewno. Tylko gdzie? Lidl czy inny Auchan?

Opublikowano

Godzina 19.?? Ostatnio rozmawialiśmy o parkingu decathlon a może w centrum piaseczna- na rynku (tam gdzie jest fontanna)??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.