Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tez bym se skoczyl w delegacje na kilka dni;)

od 8 lat pracuje w delegacji

Ale ja jadę jako kierowca ;(

Opublikowano

to faktycznie c**jnia

BTW kto bedzie dzisiaj ??? bo nie wiem czy przyjeżdżać :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Spankej weź vaga bo moja padaczka łączy sie na superhiperwchójwyjebanychzajebistych kablach , które TY niewątpliwie posiadasz

Opublikowano

superhiperwchójwyjebanychzajebistych kablach

ja mam superhiperwchójwyjebanyzajebisty i nie dałem rady :decayed:

Opublikowano

superhiperwchójwyjebanychzajebistych kablach

ja mam superhiperwchójwyjebanyzajebisty i nie dałem rady :decayed:

moja esa jest wybredna :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja sie postaram byc chociaz na chwilke

Opublikowano

miałem do was jechać, ale look na Puławską zupełnie odebrał mi ochotę :thumbdown:

Opublikowano

dzieki za spota :hi:

musti gratuluje ori przebiegu :hi:

Opublikowano

kurde dawno tutaj nie zagladałem bo bym podjechał :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Dzięx za spota :hi: dawać kiedy następny :gwizdanie:

Opublikowano

kurde dawno tutaj nie zagladałem bo bym podjechał :disgust:

no nawet musti przyleciał z WGM , az sie zdziwiłem , no ale jest minus tego spotkania - zapowiedział sie na piątkową wódke do mnie :decayed:

Opublikowano

kurde dawno tutaj nie zagladałem bo bym podjechał :disgust:

no nawet musti przyleciał z WGM , az sie zdziwiłem , no ale jest minus tego spotkania - zapowiedział sie na piątkową wódke do mnie :decayed:

stawiasz :naughty:

Opublikowano

kurde dawno tutaj nie zagladałem bo bym podjechał :disgust:

no nawet musti przyleciał z WGM , az sie zdziwiłem , no ale jest minus tego spotkania - zapowiedział sie na piątkową wódke do mnie :decayed:

stawiasz :naughty:

tu nawet nie chodzi o to czy stawiam czy nie , tylko sam fakt że przyjdzie :decayed:

Opublikowano

kto tam był z tym WAG-iem ???

bo wyskoczyły mi błędy na wszystkich świecach że niby glow plug

a teraz sobie sprawdzam co to jest a tu i pisze że to są rozpalone świece zapłonowe i pewno to by się zgadzało bośmy stali na włączonym zapłonie przy VAGowaniu.

czyli to żadem błąd

mam racje czy się mylę ???

a i dzięki za spota :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Dzięki dzięki :hi:,

Juropek wpisz może czwartek 10 marca tym razem o 19.30 bo takie były propozycje i niech sie reszta wypowie...

Opublikowano

dzieki za spota :hi:

musti gratuluje ori przebiegu :hi:

kurde dawno tutaj nie zagladałem bo bym podjechał :disgust:

no nawet musti przyleciał z WGM , az sie zdziwiłem , no ale jest minus tego spotkania - zapowiedział sie na piątkową wódke do mnie :decayed:

hehe już nie chwal nie chwal wpadłem akurat wolne miałem :wink4:

przebieg cool sam się zdziwiłem :kox:

Opublikowano

przebieg cool sam się zdziwiłem :kox:

widziałem , ten kamień który spadł ci z serca prawie rozjebał mi stope :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mój przebieg nadal tajemniczy ...

Opublikowano

mój przebieg nadal tajemniczy ...

lepiej nieraz czegoś nie wiedzieć :decayed:

musze środek w sobote ogarnąć bo dzisiaj aż wstyd było :decayed:

Opublikowano

przebieg cool sam się zdziwiłem :kox:

widziałem , ten kamień który spadł ci z serca prawie rozjebał mi stope :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew:

Nie no środek był fachura :)

Opublikowano
  • Autor

zostaw, teraz to taki niepowtarzalny jest :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.