Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moim zdaniem tylko go Plakiem potraktować i bedzie :good::wink4:

Opublikowano
  • Autor

noooo, bez plakatak nie wyda :polew:

Na serio cała reszta robi wrażenie szczególnie jak znikasz :hi:

Opublikowano

W sumie to uj w ten środek...odejście spod kaufladna było dobre, jak kórwa z procy :kox: :kox:. Moskal pewnie zaraz napisze że w sumie wiecie, tryb awaryjny, marne 250 kucy :kox::buhaha:

Juropek własnie mnie wyprzedziłeś z przemyśleniami :)

Opublikowano

kto tam był z tym WAG-iem ???

bo wyskoczyły mi błędy na wszystkich świecach że niby glow plug

a teraz sobie sprawdzam co to jest a tu i pisze że to są rozpalone świece zapłonowe i pewno to by się zgadzało bośmy stali na włączonym zapłonie przy VAGowaniu.

czyli to żadem błąd

mam racje czy się mylę ???

a i dzięki za spota :hi: :hi: :hi:

..chyba raczej sie mylisz bo świeczki działają tylko przez chwile jak auto rozgrzane

nie zapisały mi sie te błędy ;( nie wiem czemu :disgust:

ale nic nastepnym razem sie zobaczy i zapisze no i ten kluczyk sie zakoduje

moskalu jak tam po wywaleniu błędów wskoczył spowrotem na 300 czy dalej te marne 250 kuników :mysli:

Opublikowano

moskalu jak tam po wywaleniu błędów wskoczył spowrotem na 300 czy dalej te marne 250 kuników :mysli:

nie , błąd bedzie cały czas bo sonda EGT jest spalona , w gruncie rzeczy myślałem ze bedzie wiecej błędów a tu tylko standard : ABS (uwalone przednie lewe koło) , spalone EGT i siłownik sprzęgła (to robiłem w środe , powinno nie wrócić) :good:

Została do zrobienia sonda którą juz kupiłem i wymienić czujnik ABS - tez mam ze starego auta :good: , wszystko sie rozbija przez chójową pogode , nie ma kiedy wymienić :thumbdown:

odejście spod kaufladna było dobre, jak kórwa z procy :kox: :kox:.

Na serio cała reszta robi wrażenie szczególnie jak znikasz :hi:

dam wam sie przejechać to zobaczycie cy to idzie czy nie :decayed:

ale dopiero jak zrobie EGT

Opublikowano

:hi:

Dzięki za spota. Szkoda, że musiałem wcześniej znikać i nie widziałem odjazdu Moskala :naughty:

Opublikowano
  • Autor
dam wam sie przejechać to zobaczycie cy to idzie czy nie

ale dopiero jak zrobie EGT

Obiecanki cacanki a głupiemu radość :tongue4::polew:

Dzięki za spota. Szkoda, że musiałem wcześniej znikać i nie widziałem odjazdu Moskala

jest czego żałować :decayed:

Opublikowano

mi sie juz znudziło :decayed:

Opublikowano

No i pięknie się składa w przyszły czwartek mam wolne w pracy więc nie mam mowy żebym pierwszy raz nie przybył na spota :good:

Opublikowano
  • Autor

mi sie juz znudziło

Zamieniasz się na klekota?? to będziesz miał wyzwanie :polew:

Opublikowano

Zamieniasz się na klekota?? to będziesz miał wyzwanie

Dziś obgadamy sprawę powiedział że ze mną się zamieni bo trochę disla mu brak :kox:

Opublikowano

Zamieniasz się na klekota?? to będziesz miał wyzwanie

Dziś obgadamy sprawę powiedział że ze mną się zamieni bo trochę disla mu brak :kox:

kogo Ty chcesz oszukać, dizla może kiedyś, ale B6 to on w życiu nie kupi/weźmie... :przebiegly:

Opublikowano

Zamieniasz się na klekota?? to będziesz miał wyzwanie

Dziś obgadamy sprawę powiedział że ze mną się zamieni bo trochę disla mu brak :kox:

kogo Ty chcesz oszukać, dizla może kiedyś, ale B6 to on w życiu nie kupi/weźmie... :przebiegly:

miałeś dojechać na spota i duuupaa a ja tyle kilosów i dojechałem :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Zamieniasz się na klekota?? to będziesz miał wyzwanie :polew:

bardziej bym zmienił turbiny na wieksze , za klekota dziekuje :cool1:

kogo Ty chcesz oszukać, dizla może kiedyś, ale B6 to on w życiu nie kupi/weźmie... :przebiegly:

dopóki beda dostępne B5 to nie kupie innego auta , a juz tym bardziej dizla :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Mam nadzieję że nie będę miał żadnego wyjazdu i uda mi się moim brudaskiem podjechać na spota....

Nawet moja żona twierdzi że z ciekawości podjedzie zobaczyć jak taki spocik wygada....

Opublikowano

powiedz jej ze norma : dziwki/wóda/koks :good:

Opublikowano
  • Autor

hardkorowy koks :polew:

Opublikowano

:hi:

Co tu taka cisza? :kawa: Robimy dziś spota?

Opublikowano
  • Autor

jak nie będzie padało to podjadę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.