Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland


juropek

Rekomendowane odpowiedzi

no był pomysł co by na weekend przenieść i kierowców niepijących dla reszty zwerbować :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kruwa! zapomnialem!!!!!!! :evil:

:bicz:

Dominik ruszyliśmy u mnie te światła i chyba za moco... muszę wrócić bo mam wrażenie że świece w powietrze [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________Z weekendem ok! ja mogę nawet czasami w tygodniu :drunk: bo mam tak grafik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz fona do tego Raszyna 228466273

światełka pokręć teraz śrubą w prawo i opadną :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdy weekend jestem ale coś tam da się ustalić. Czwartki mi pasują. Juropek nie masz chyba lewego stopu.

A może zostaniemy na stałe przy spotach czwartkowych? Przecież spotkania czwartkowe mają w bardzo długą tradycję http://pl.wikipedia.org/wiki/Obiady_czwartkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...czyli zaczynamy czytać?? mam trochę rękopisów kuliega się chwalił że, też ma więc robimy wieczorek poetycki :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...czyli zaczynamy czytać?? mam trochę rękopisów kuliega się chwalił że, też ma więc robimy wieczorek poetycki :polew: :polew:

Sam chwaliłeś się wczoraj że masz sporo własnych rękopisów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik przypadkiem nie byłeś wczoraj w godzinach około 21.30 na Shellu między Piasecznem a Magdalenką :cool1: . Dzieki za nr telefonu, muszę podjechać w przyszłym tygodniu i wymienić tą szybe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik przypadkiem nie byłeś wczoraj w godzinach około 21.30 na Shellu między Piasecznem a Magdalenką :cool1: . Dzieki za nr telefonu, muszę podjechać w przyszłym tygodniu i wymienić tą szybe...

..nie jeżdze w tamte rejony to napewno nie ja :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co taka cisza?? Jeszcze nie doszliście do siebie po weekendzie???? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja turbinoznawcy szukam kur...a boję się dać do zakładu pierwszego lepszego a, ten któremu miałem dac nie wypalia opcja dostarczenia turbiny ,kumpel zaniemógł a, kurierem to trochę drogo i z czasem lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zadzwonić do tego warsztatu http://www.dakarserwis.com/2078.html kiedyś u nich naprawiałem niuńkę i powiem że mają dość przystępne ceny i są w miare uczciwi. Jakby co to powiedz że namiar masz od ich dawnego sąsiada co ma też A4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...