Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :hi:

jak tam jutro ustawiamy cuś????

Postaram się zajechać pod pretekstem zakupów :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

co do tego intercoolera jutro mam mieć namiar

Opublikowano

juropek dzięki. będę czekał na info

Opublikowano

siema :hi:

jak tam jutro ustawiamy cuś????

Ja zawitam :D Tylko gdzie tak dokładniej się tam spotykacie ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Jadąc od Warszawy (puławską) koło Mercedesa w lewo i po lewej masz caufland

Opublikowano

po prawej ma wtedy kaufa , skręcisz na kaufa i prosto do końca parkingu i tam będziemy :decayed:

Opublikowano

Spoko :D dzieki za info, temat juz obadałem na mapier, powiniennem trafić ;)

Do zobczenia :hi:

Opublikowano
  • Autor

sie mnie kierunki po...ły :polew: [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 13:07_________________________________________________A do czego chcesz ten intercooler zapodać??? Koło mnie jest tuner mają hamownie 4x4 i robią auta do driftu może tego szukasz??? jak coś to na nadarzyńskiej w Piasecznie koło targowiska.[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 14:56_________________________________________________Dzwoniłem do mechaniora ale, szuka numeru... :kwasny:

Opublikowano

Chcę wymienić w mojej A4 standardowy IC na większy

Opublikowano
  • Autor

będę jechał na spota to podjadę pod bramę wezmę numer, skoro pod drift robią to i tu dadzą radę :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Coś nie idzie mi ta pomoc, niema tam żadnej tabliczki a jak jechałem to brama była już zamknięta są tylko tabliczki z nazwami trzech firm tuningowych jak coś to ul, Nadarzyńska 51 w Piasecznie , jeszcze jest 4turbo w mysiadle.

Opublikowano

Marek jak tam wsio śmiga???

Opublikowano

Co do 4turbo mam zanjomego który tam pracuje :D miałem się zamiar pytać o fmic-a do siebie moge zapytać się i dla Ciebie :evil:

Co do spota to bardzo sympatycznie :cool1:

Był szybki pitstop mojego nowego nabytku :D

Xenon naprawiony, okazało się wypięła od żarnika, do tego postjóweczki wymienione na żarówki z oświetlenia wnętrza :decayed:

Wielkie podziękowania dla domin79 za pomoc w naprawie i montaż manetki od FIS-a ;)

Ciepło idzie będzie trzeba coś :drunk::naughty:

Zdjęcie ze spotu i główna atrakcja :wink4: :

film0006.jpg

film0007.jpg

Jeszcze nawet tydzień nie mam tego samochodu a już rezanko idzie ku lepszemu :D[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:24_________________________________________________

Marek jak tam wsio śmiga???

Śmiga, lata , gada pełny serwis :D Jeszcze raz wielkie dzieki i podejrzewam że na tym sie nie skończy :cool1:

Opublikowano

reikeb zapytaj znajomka. Będę wdzięczyny.

juropek dzięki za zaangażowanie w sprawę.

Tak czy siak czekam panowie na jakiś kontakt lub adres

Opublikowano
  • Autor

będę z pracy jechał to wejdę i podpytam, to ma być do tego afn-a??

Opublikowano
  • Autor

wysłałem Ci numer tel na Priv.

Opublikowano

Panowie

Potrzebuję warsztatu który zamontuje mi intercooler i wykona pod niego orurowanie. Najlepiej jak najbliżej Konstancina lub Piaseczna a od biedy Warszawa.

Proszę o pomoc

Panowie

Nikt nie pomoże?

sportmile

4turbo[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 14:34_________________________________________________

Coś nie idzie mi ta pomoc, niema tam żadnej tabliczki a jak jechałem to brama była już zamknięta są tylko tabliczki z nazwami trzech firm tuningowych jak coś to ul, Nadarzyńska 51 w Piasecznie , jeszcze jest 4turbo w mysiadle.

tam jest masters, sportmile i jeszcze jeden koleś

Opublikowano
  • Autor

hehe ale autka stoją tam... :gwizdanie: kurcze spać nie dają jak auta do startów robią bo do 3-4 w nocy ino jęk silników, kiedyś jakiś małolat driftem idąc skasował nam 3 auta na parkingu:), ale na 6 lat jak mieszkam od tego (200-300m) jeszcze tam nie byłem ale, chyba zacznę zaglądać skoro Masters Tuning tam jest :) jak to człowiek mało wie o swojej okolicy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.