Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland


juropek

Rekomendowane odpowiedzi

siema :hi:

jak tam jutro ustawiamy cuś????

Postaram się zajechać pod pretekstem zakupów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema :hi:

jak tam jutro ustawiamy cuś????

Ja zawitam :D Tylko gdzie tak dokładniej się tam spotykacie ? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc od Warszawy (puławską) koło Mercedesa w lewo i po lewej masz caufland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prawej ma wtedy kaufa , skręcisz na kaufa i prosto do końca parkingu i tam będziemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :D dzieki za info, temat juz obadałem na mapier, powiniennem trafić ;)

Do zobczenia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie mnie kierunki po...ły :polew: [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 13:07_________________________________________________A do czego chcesz ten intercooler zapodać??? Koło mnie jest tuner mają hamownie 4x4 i robią auta do driftu może tego szukasz??? jak coś to na nadarzyńskiej w Piasecznie koło targowiska.[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 14:56_________________________________________________Dzwoniłem do mechaniora ale, szuka numeru... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę jechał na spota to podjadę pod bramę wezmę numer, skoro pod drift robią to i tu dadzą radę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie idzie mi ta pomoc, niema tam żadnej tabliczki a jak jechałem to brama była już zamknięta są tylko tabliczki z nazwami trzech firm tuningowych jak coś to ul, Nadarzyńska 51 w Piasecznie , jeszcze jest 4turbo w mysiadle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 4turbo mam zanjomego który tam pracuje :D miałem się zamiar pytać o fmic-a do siebie moge zapytać się i dla Ciebie :evil:

Co do spota to bardzo sympatycznie :cool1:

Był szybki pitstop mojego nowego nabytku :D

Xenon naprawiony, okazało się wypięła od żarnika, do tego postjóweczki wymienione na żarówki z oświetlenia wnętrza :decayed:

Wielkie podziękowania dla domin79 za pomoc w naprawie i montaż manetki od FIS-a ;)

Ciepło idzie będzie trzeba coś :drunk::naughty:

Zdjęcie ze spotu i główna atrakcja :wink4: :

film0006.jpg

film0007.jpg

Jeszcze nawet tydzień nie mam tego samochodu a już rezanko idzie ku lepszemu :D[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 22:24_________________________________________________

Marek jak tam wsio śmiga???

Śmiga, lata , gada pełny serwis :D Jeszcze raz wielkie dzieki i podejrzewam że na tym sie nie skończy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę z pracy jechał to wejdę i podpytam, to ma być do tego afn-a??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Potrzebuję warsztatu który zamontuje mi intercooler i wykona pod niego orurowanie. Najlepiej jak najbliżej Konstancina lub Piaseczna a od biedy Warszawa.

Proszę o pomoc

Panowie

Nikt nie pomoże?

sportmile

4turbo[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 14:34_________________________________________________

Coś nie idzie mi ta pomoc, niema tam żadnej tabliczki a jak jechałem to brama była już zamknięta są tylko tabliczki z nazwami trzech firm tuningowych jak coś to ul, Nadarzyńska 51 w Piasecznie , jeszcze jest 4turbo w mysiadle.

tam jest masters, sportmile i jeszcze jeden koleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale autka stoją tam... :gwizdanie: kurcze spać nie dają jak auta do startów robią bo do 3-4 w nocy ino jęk silników, kiedyś jakiś małolat driftem idąc skasował nam 3 auta na parkingu:), ale na 6 lat jak mieszkam od tego (200-300m) jeszcze tam nie byłem ale, chyba zacznę zaglądać skoro Masters Tuning tam jest :) jak to człowiek mało wie o swojej okolicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...