Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Coming/leaving home

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moskalito wiem jak miałeś wcześniej bo twój patent jest u mnie ale tak nie rób tak z tapicerkami kup sobie białe lampki wywierć dziure i zrób tak jak powinno będzie sto razy lepiej wyglądać wsadzisz tam żarówki ledowe i bajka mówię ci

no zobacze jeszcze , listwy juz mam , czekają na montaż w nogach przód/tył , tylko jak zwykle czasu brak :thumbdown:

Opublikowano

moskal tu masz białe

http://moto.allegro.pl/item1172784653_lampki_lampka_vw_audi_3b0947415b_orginalna.html

i co najważniejsze z osłonkami ja kupiłem drożej i bez osłonek jak chcesz to bier

Opublikowano

ja bede niedługo przyklejał podobna do tej listwe

http://allegro.pl/item1184627820_pasek_led_tasma_smd_50_cm_bialy_zimny_30_diod.html

ale w drzwi "od spodu" boczka , tak ze jak sa drzwi zamknięte listwa jest w zasadzie w kabinie a nie na zewnątrz (podobnie jak w tej skodzie z linka) , miałem tak zrobione w poprzedniej Adeli i wyglądało swietnie , w dzień nic nie było widać , no chyba ze ktos położy sie po autem , w nocy tak samo , widać tylko oswietlane miejsce czyli tam gdzie mamy noge postawić wysiadając po otwarciu drzwi :good:

tak chyba zrobie :good:

ogarne Twoje na zlocie :naughty:

Opublikowano

ja bede niedługo przyklejał podobna do tej listwe

http://allegro.pl/item1184627820_pasek_led_tasma_smd_50_cm_bialy_zimny_30_diod.html

ale w drzwi "od spodu" boczka , tak ze jak sa drzwi zamknięte listwa jest w zasadzie w kabinie a nie na zewnątrz (podobnie jak w tej skodzie z linka) , miałem tak zrobione w poprzedniej Adeli i wyglądało swietnie , w dzień nic nie było widać , no chyba ze ktos położy sie po autem , w nocy tak samo , widać tylko oswietlane miejsce czyli tam gdzie mamy noge postawić wysiadając po otwarciu drzwi :good:

tak chyba zrobie :good:

ogarne Twoje na zlocie :naughty:

jak zrobie , cierpie na chroniczny brak wolnego czasu :thumbdown:

Opublikowano

a podczepiasz sie pod pakiet oświetlenie z nóg??

Opublikowano

a podczepiasz sie pod pakiet oświetlenie z nóg??

jeszcze sie zastanawiam czy nie puścić wiązki z włącznikami do kazdych drzwi z osobna

Opublikowano

a podczepiasz sie pod pakiet oświetlenie z nóg??

jeszcze sie zastanawiam czy nie puścić wiązki z włącznikami do kazdych drzwi z osobna

mi sie wydaje to jedyne słuszne miejsce bo jednak ma to się palić tylko w momencie otwierania drzwi(przynajmniej u mnie)
Opublikowano

nic wam nie wyjdzie masa jest wspólna na wszystkie drzwi :gwizdanie:

28715991.th.jpg

przerabiałem to u siebie trzeba by krańcówki wstawiać takie na 3 piny ale nie chciało mi się bawić z tym bo doszedłem że troszkę bez sensu sporo roboty a drzwi tylko otwiera się na kilka sekund i zamyka

Opublikowano

a podczepiasz sie pod pakiet oświetlenie z nóg??

jeszcze sie zastanawiam czy nie puścić wiązki z włącznikami do kazdych drzwi z osobna

mi sie wydaje to jedyne słuszne miejsce bo jednak ma to się palić tylko w momencie otwierania drzwi(przynajmniej u mnie)

u mnie też :wink4:

nic wam nie wyjdzie masa jest wspólna na wszystkie drzwi :gwizdanie:

28715991.th.jpg

ale ja puszcze zasilanie bezpośrednio z aku

Opublikowano

nic wam nie wyjdzie masa jest wspólna na wszystkie drzwi :gwizdanie:

28715991.th.jpg

a czy kolega nie ma na myśli lampek w drzwiach??

albo ewentualnie nie da się podpiąć tak że najwyzej przy otwarciu jednych drzwi obie strony będą się zapalać??

Opublikowano

ale ja puszcze zasilanie bezpośrednio z aku

to musisz dawać dodatkową krańcówkę do drzwi ewentualnie możesz zastosować coś takiego

http://moto.allegro.pl/item1169942019_vw_golf_iii_polo_seat_wlacznik_swiatla_drzwi_se.html

zastosować na 3 piny aby kazde drzwi to miało i pod masę i by się włączały osobno kAZDE

Opublikowano

ale ja puszcze zasilanie bezpośrednio z aku

to musisz dawać dodatkową krańcówkę do drzwi ewentualnie możesz zastosować coś takiego

http://moto.allegro.pl/item1169942019_vw_golf_iii_polo_seat_wlacznik_swiatla_drzwi_se.html

zastosować na 3 piny aby kazde drzwi to miało i pod masę i by się włączały osobno kAZDE

dokładnie - kazde drzwi bedą miały taki włącznik :good:

Opublikowano

u mnie po zamknięciu pilotem halogeny włączają się tak i koszt bardzo malutki mnie to wystarcza

Opublikowano

u mnie po zamknięciu pilotem halogeny włączają się tak i koszt bardzo malutki mnie to wystarcza

hmm tylko po co komu halogeny przy zamknięciu drzwi :mysli:

światełko przy wrotach to chociaż oświetli czy w kupe nie wdepniemy :polew:

Opublikowano

u mnie po zamknięciu pilotem halogeny włączają się tak i koszt bardzo malutki mnie to wystarcza

hmm tylko po co komu halogeny przy zamknięciu drzwi :mysli:

światełko przy wrotach to chociaż oświetli czy w kupe nie wdepniemy :polew:

oświetli i to bardzo dobrze tylko tego nie nakręciłem

tap2q.jpg

[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________w nocy lepiej to wyglada przynajmniej na ori lampkach bo w środku jest na listwa xenon takie jak moskal zapodał[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:05_________________________________________________

hmm tylko po co komu halogeny przy zamknięciu drzwi

po to że jest to funkcja odprowadzania do domu jakbyś nie wiedział sam temat o tym mówi

Opublikowano

oświetli i to bardzo dobrze tylko tego nie nakręciłem

tap2q.jpg

[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________w nocy lepiej to wyglada przynajmniej na ori lampkach bo w środku jest na listwa xenon takie jak moskal zapodał

taki conajmniej efekt chciałbym u siebie....i zrezygnuje z zielonego światła kosztem białego
Opublikowano

podświetlać ma pod przednimi i tylnymi drzwiami jednocześnie...coś ala neony pod samochodem z tym że tutaj ma się zapalać tylko i wyłącznie przy otwieraniu drzwi(diody ,nie neony :cool1: ).

ty piszesz mi po co mi halogeny a po ci te neony aby zapalały się po otwarciu drzwi przecież zanim drzwi otworzysz to już w kupsko możesz wejść :polew::decayed:

Opublikowano

po to że jest to funkcja odprowadzania do domu jakbyś nie wiedział sam temat o tym mówi

no dobrze,ale jeśli już to miałem na mysli cały pakiet a nie same halogeny :cool1:

bo same halogeny nie będą miały żadnej funkcji jak np zaparkujesz tyłem w stronę domu :decayed:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:11_________________________________________________

podświetlać ma pod przednimi i tylnymi drzwiami jednocześnie...coś ala neony pod samochodem z tym że tutaj ma się zapalać tylko i wyłącznie przy otwieraniu drzwi(diody ,nie neony :cool1: ).

ty piszesz mi po co mi halogeny a po ci te neony aby zapalały się po otwarciu drzwi przecież zanim drzwi otworzysz to już w kupsko możesz wejść :polew::decayed:

no fakt :polew:
Opublikowano

ale teraz zasmierdzialo OT :polew:

Opublikowano

ale teraz zasmierdzialo OT :polew:

trzeba wyrezać jeszcze coś do czyszczenia butów z kupy :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.