Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Coming/leaving home


Gość -makaveli-

Rekomendowane odpowiedzi

mój układ sterował by każdymi drzwiami osobno, już prototyp zrobiłem ;-)

układ będzie posiadał przełącznik dip-switch, którym będzie można ustawić czas zapalania/gaszenia podświetlania, oraz opóźnieniem - np 2s po zamknięciu drzwi dane podświetlenie zacznie się ściemniać

aby opłacało mi się to zrobić na większą skalę musi być min 10 chętnych, ponieważ same płytki drukowane będą kosztowały ponad 200zł za 10 sztuk

trzeba go bedzie wpiac w krancowke kazdych dzwi? chodzi mi o to ze ja np nie mam swiatelek w drzwiach i sobie zakladalem i z przodem jest bez problemu ale tyl i przod psazera maja wspolna mase... gripen wrzucil schemat, czyli trzeba by bylo wymienic krwncowki w tylnych dzwiach? czy masz jakies inne rozwiazanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój układ sterował by każdymi drzwiami osobno, już prototyp zrobiłem ;-)

układ będzie posiadał przełącznik dip-switch, którym będzie można ustawić czas zapalania/gaszenia podświetlania, oraz opóźnieniem - np 2s po zamknięciu drzwi dane podświetlenie zacznie się ściemniać

aby opłacało mi się to zrobić na większą skalę musi być min 10 chętnych, ponieważ same płytki drukowane będą kosztowały ponad 200zł za 10 sztuk

witam

jak widac ja tu nowy :) i tak siedze i sledze sobie wasze wywody opinie itd i ten pomysl z podswietlaniem jest kozacki,

dawno na ten temat debatowaliscie, jestem ciekaw na czym sie zatrzymalo? znalazlo sie tych 7 "wspanialych" :>

jezeli to nadal aktualny temat i szukacie nadal chetnych to jestem z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takie uklady robilem dla kilku aut, byly 2 rodzaje. w jednym nie bylo regulacji, w drugim byla regulacja czasu swiecenia. mozna bylo dolozyc tez opcje domykania szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma lampkę zapalającą się po otwarciu drzwi z pilota, to podłączenie to blachostka takiego podświetlenia :naughty:

U mnie zapala się płynnie po otwarciu zamka pilotem, a gaśnie płynnie po zamknięciu pilotem, bądź też po jakimś czasie po zamknięciu samych drzwi bez zamka. Bardzo przydatne rozwiązanie. Dodatkowo ja sobie podśiwetlenie zrobiłem pod lusterkami :kox: Świeci tam gdzie potrzeba i wtedy kiedy potrzeba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma lampkę zapalającą się po otwarciu drzwi z pilota, to podłączenie to blachostka takiego podświetlenia :naughty:

U mnie zapala się płynnie po otwarciu zamka pilotem, a gaśnie płynnie po zamknięciu pilotem, bądź też po jakimś czasie po zamknięciu samych drzwi bez zamka. Bardzo przydatne rozwiązanie. Dodatkowo ja sobie podśiwetlenie zrobiłem pod lusterkami :kox: Świeci tam gdzie potrzeba i wtedy kiedy potrzeba :kox:

a co jak wlaczysz podswietlenie w kabinie w czasie jazdy lub jak wejdziesz do auta a nie przekrecisz kluczyka, wtedy swieci dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma lampkę zapalającą się po otwarciu drzwi z pilota, to podłączenie to blachostka takiego podświetlenia :naughty:

U mnie zapala się płynnie po otwarciu zamka pilotem, a gaśnie płynnie po zamknięciu pilotem, bądź też po jakimś czasie po zamknięciu samych drzwi bez zamka. Bardzo przydatne rozwiązanie. Dodatkowo ja sobie podśiwetlenie zrobiłem pod lusterkami :kox: Świeci tam gdzie potrzeba i wtedy kiedy potrzeba :kox:

a co jak wlaczysz podswietlenie w kabinie w czasie jazdy lub jak wejdziesz do auta a nie przekrecisz kluczyka, wtedy swieci dłużej

po przekręceniu kluczyka, czyli w czasie jazdy lub nawet włączonego silnika, zewnętrzne oświetlenie się nie świeci. A to że wejde to auta i świeci się jeszcze kilka sekund, lub do przekręcenia kluczyka, to chyba nie jakaś wielka tragedia??

To tak samo jak wyjdę a zuta, zamknę drzwi, a światło dalej świeci, gaśnie po kilkunastu sekundach jak nie zamkne samochodu, lub od razu jak zamkne go z pilota. Akurat zdążę sobie zamknąć garaż i takie tam. Ale w kupkę za to napewno nie wdepnę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja takie uklady robilem dla kilku aut, byly 2 rodzaje. w jednym nie bylo regulacji, w drugim byla regulacja czasu swiecenia. mozna bylo dolozyc tez opcje domykania szyb

szczerze mowiac tak jak juz tu ktorys napisal zastanawiam sie czy nie podpiac tego oswietlania pod oswietlenie krancowek w drzwiach, beda sie zapalaly tylko przy otwieraniu konkretnych drzwi, zaloze led-y w obie lampy by zmniejszyc natezenie i bedzie git-siedzialem na necie troche i w s-linie podswietlanie podloza jest polaczone z czerwonymi lampkami "obrysowkami"

a co do domykania szyb to taki modol by mi sie przydal bo zdarzylo mi sie nie zamknac szyby i bylo troche mokro w srodku, poszukam jednak ori bo co ori to ori

:)

potrzebne mi sa takie cztery biale lampki najlepiej z audkika jakiegos :)chociaz z passata b5 chyba tez beda pasowaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...