Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Coming/leaving home


Gość -makaveli-

Rekomendowane odpowiedzi

moskalito wiem jak miałeś wcześniej bo twój patent jest u mnie ale tak nie rób tak z tapicerkami kup sobie białe lampki wywierć dziure i zrób tak jak powinno będzie sto razy lepiej wyglądać wsadzisz tam żarówki ledowe i bajka mówię ci

no zobacze jeszcze , listwy juz mam , czekają na montaż w nogach przód/tył , tylko jak zwykle czasu brak :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal tu masz białe

http://moto.allegro.pl/item1172784653_lampki_lampka_vw_audi_3b0947415b_orginalna.html

i co najważniejsze z osłonkami ja kupiłem drożej i bez osłonek jak chcesz to bier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

ja bede niedługo przyklejał podobna do tej listwe

http://allegro.pl/item1184627820_pasek_led_tasma_smd_50_cm_bialy_zimny_30_diod.html

ale w drzwi "od spodu" boczka , tak ze jak sa drzwi zamknięte listwa jest w zasadzie w kabinie a nie na zewnątrz (podobnie jak w tej skodzie z linka) , miałem tak zrobione w poprzedniej Adeli i wyglądało swietnie , w dzień nic nie było widać , no chyba ze ktos położy sie po autem , w nocy tak samo , widać tylko oswietlane miejsce czyli tam gdzie mamy noge postawić wysiadając po otwarciu drzwi :good:

tak chyba zrobie :good:

ogarne Twoje na zlocie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede niedługo przyklejał podobna do tej listwe

http://allegro.pl/item1184627820_pasek_led_tasma_smd_50_cm_bialy_zimny_30_diod.html

ale w drzwi "od spodu" boczka , tak ze jak sa drzwi zamknięte listwa jest w zasadzie w kabinie a nie na zewnątrz (podobnie jak w tej skodzie z linka) , miałem tak zrobione w poprzedniej Adeli i wyglądało swietnie , w dzień nic nie było widać , no chyba ze ktos położy sie po autem , w nocy tak samo , widać tylko oswietlane miejsce czyli tam gdzie mamy noge postawić wysiadając po otwarciu drzwi :good:

tak chyba zrobie :good:

ogarne Twoje na zlocie :naughty:

jak zrobie , cierpie na chroniczny brak wolnego czasu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podczepiasz sie pod pakiet oświetlenie z nóg??

jeszcze sie zastanawiam czy nie puścić wiązki z włącznikami do kazdych drzwi z osobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

a podczepiasz sie pod pakiet oświetlenie z nóg??

jeszcze sie zastanawiam czy nie puścić wiązki z włącznikami do kazdych drzwi z osobna

mi sie wydaje to jedyne słuszne miejsce bo jednak ma to się palić tylko w momencie otwierania drzwi(przynajmniej u mnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic wam nie wyjdzie masa jest wspólna na wszystkie drzwi :gwizdanie:

28715991.th.jpg

przerabiałem to u siebie trzeba by krańcówki wstawiać takie na 3 piny ale nie chciało mi się bawić z tym bo doszedłem że troszkę bez sensu sporo roboty a drzwi tylko otwiera się na kilka sekund i zamyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podczepiasz sie pod pakiet oświetlenie z nóg??

jeszcze sie zastanawiam czy nie puścić wiązki z włącznikami do kazdych drzwi z osobna

mi sie wydaje to jedyne słuszne miejsce bo jednak ma to się palić tylko w momencie otwierania drzwi(przynajmniej u mnie)

u mnie też :wink4:

nic wam nie wyjdzie masa jest wspólna na wszystkie drzwi :gwizdanie:

28715991.th.jpg

ale ja puszcze zasilanie bezpośrednio z aku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

nic wam nie wyjdzie masa jest wspólna na wszystkie drzwi :gwizdanie:

28715991.th.jpg

a czy kolega nie ma na myśli lampek w drzwiach??

albo ewentualnie nie da się podpiąć tak że najwyzej przy otwarciu jednych drzwi obie strony będą się zapalać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja puszcze zasilanie bezpośrednio z aku

to musisz dawać dodatkową krańcówkę do drzwi ewentualnie możesz zastosować coś takiego

http://moto.allegro.pl/item1169942019_vw_golf_iii_polo_seat_wlacznik_swiatla_drzwi_se.html

zastosować na 3 piny aby kazde drzwi to miało i pod masę i by się włączały osobno kAZDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja puszcze zasilanie bezpośrednio z aku

to musisz dawać dodatkową krańcówkę do drzwi ewentualnie możesz zastosować coś takiego

http://moto.allegro.pl/item1169942019_vw_golf_iii_polo_seat_wlacznik_swiatla_drzwi_se.html

zastosować na 3 piny aby kazde drzwi to miało i pod masę i by się włączały osobno kAZDE

dokładnie - kazde drzwi bedą miały taki włącznik :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po zamknięciu pilotem halogeny włączają się tak i koszt bardzo malutki mnie to wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

u mnie po zamknięciu pilotem halogeny włączają się tak i koszt bardzo malutki mnie to wystarcza

hmm tylko po co komu halogeny przy zamknięciu drzwi :mysli:

światełko przy wrotach to chociaż oświetli czy w kupe nie wdepniemy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po zamknięciu pilotem halogeny włączają się tak i koszt bardzo malutki mnie to wystarcza

hmm tylko po co komu halogeny przy zamknięciu drzwi :mysli:

światełko przy wrotach to chociaż oświetli czy w kupe nie wdepniemy :polew:

oświetli i to bardzo dobrze tylko tego nie nakręciłem

tap2q.jpg

[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________w nocy lepiej to wyglada przynajmniej na ori lampkach bo w środku jest na listwa xenon takie jak moskal zapodał[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:05_________________________________________________

hmm tylko po co komu halogeny przy zamknięciu drzwi

po to że jest to funkcja odprowadzania do domu jakbyś nie wiedział sam temat o tym mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

oświetli i to bardzo dobrze tylko tego nie nakręciłem

tap2q.jpg

[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:04_________________________________________________w nocy lepiej to wyglada przynajmniej na ori lampkach bo w środku jest na listwa xenon takie jak moskal zapodał

taki conajmniej efekt chciałbym u siebie....i zrezygnuje z zielonego światła kosztem białego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podświetlać ma pod przednimi i tylnymi drzwiami jednocześnie...coś ala neony pod samochodem z tym że tutaj ma się zapalać tylko i wyłącznie przy otwieraniu drzwi(diody ,nie neony :cool1: ).

ty piszesz mi po co mi halogeny a po ci te neony aby zapalały się po otwarciu drzwi przecież zanim drzwi otworzysz to już w kupsko możesz wejść :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

po to że jest to funkcja odprowadzania do domu jakbyś nie wiedział sam temat o tym mówi

no dobrze,ale jeśli już to miałem na mysli cały pakiet a nie same halogeny :cool1:

bo same halogeny nie będą miały żadnej funkcji jak np zaparkujesz tyłem w stronę domu :decayed:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 23:11_________________________________________________

podświetlać ma pod przednimi i tylnymi drzwiami jednocześnie...coś ala neony pod samochodem z tym że tutaj ma się zapalać tylko i wyłącznie przy otwieraniu drzwi(diody ,nie neony :cool1: ).

ty piszesz mi po co mi halogeny a po ci te neony aby zapalały się po otwarciu drzwi przecież zanim drzwi otworzysz to już w kupsko możesz wejść :polew::decayed:

no fakt :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...