Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Coming/leaving home


Gość -makaveli-

Rekomendowane odpowiedzi

czytając to zacząłem się zastanawiać...

jeżeli zaprojektował bym urządzenie które działało by w sposób opisany poniżej i kosztowało 50zł, to czy ktoś był chętny je kupić?

sterownik świateł wewnętrznych (podświetlających nogi pasażerów, oraz kierowcy) i zewnętrznych (zapalanie się świateł zamontowanych w drzwiach w celu doświetlenia wyjścia z auta

urządzenie posiadało by 4 niezależne tory (do każdych drzwi)

po otwarciu danych drzwi zapalało by ładnym rozjaśnieniem podświetlanie nóg i zapalało światła w drzwiach (można np ledy zamontować na dole), a po zamknięciu drzwi gasiło by płynnie podświetlenie nóg, oraz światło w drzwiach

do tylnych siedzeń potrzeba by było zamontować diody lub inne źródło światła pod fotele kierowcy i pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Jak macie kupy to trzeba psa wychować :naughty:przez tyle lat mieszkacie i nie znacie ścieżki do chałupy- bez urazy .

jak nie masz nic mądżejszego do pisania to się nie udzielaj...chyba że zbierasz posty kij wie po co

a jak już piszesz coś to na temat :thumbdown:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2010, 20:45_________________________________________________

A dlaczego niechcesz wyrezać sobie od spodu otwartych drzwi w tapicerce oświetlenia tak jak jest to w A6 zrobione, lampki z zewnatrz nie widać funkcje swoją spełnia w 100%, a w twoim przypadku taka tasma led przyczepiona gdzieś pod progiem będzie narażona na uszkodzenia noi do tego nie do końca bedzie oświetlać miejsce na którym ci zalezy, bedzie bardziej to wyglądąło jak podświetlenie neonem podwozia :thumbdown:

:good:

albo jak choinka :polew:

Jak macie kupy to trzeba psa wychować :naughty:przez tyle lat mieszkacie i nie znacie ścieżki do chałupy- bez urazy .

:polew:

Dropsone tez się się napocił w temacie :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co sie pocic jak juz wszystko jest napisane, biorac pod uwage ze masz czerwone lampki w dzwiach, to roboty z dolozeniem dodatkowych bialych lampek od spodu praktycznie masz tyle co nic... no ale jak chcesz robic choinke to twoja sprawa, a co do wypowiedzi gniady79 to nie moglem sie powstrzymac :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

po co sie pocic jak juz wszystko jest napisane, biorac pod uwage ze masz czerwone lampki w dzwiach, to roboty z dolozeniem dodatkowych bialych lampek od spodu praktycznie masz tyle co nic... no ale jak chcesz robic choinke to twoja sprawa, a co do wypowiedzi gniady79 to nie moglem sie powstrzymac :polew:

spoko...mimo wszystko masz mój szacun i podziw (jako mistrz rezania) :good:

ale lubie ład i skład :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytając to zacząłem się zastanawiać...

jeżeli zaprojektował bym urządzenie które działało by w sposób opisany poniżej i kosztowało 50zł, to czy ktoś był chętny je kupić?

sterownik świateł wewnętrznych (podświetlających nogi pasażerów, oraz kierowcy) i zewnętrznych (zapalanie się świateł zamontowanych w drzwiach w celu doświetlenia wyjścia z auta

urządzenie posiadało by 4 niezależne tory (do każdych drzwi)

po otwarciu danych drzwi zapalało by ładnym rozjaśnieniem podświetlanie nóg i zapalało światła w drzwiach (można np ledy zamontować na dole), a po zamknięciu drzwi gasiło by płynnie podświetlenie nóg, oraz światło w drzwiach

do tylnych siedzeń potrzeba by było zamontować diody lub inne źródło światła pod fotele kierowcy i pasażera

według mnie to troszkę bez sensu bo jak otworzysz drzwi to i tak się się zaświeci nawet bez sterownika ale to tylko moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale świecenie będzie 0/1, a sterownik zapewnił by płynne zapalenie i płynne zgaszenie np po 2 sekundach od zamknięcia drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale świecenie będzie 0/1, a sterownik zapewnił by płynne zapalenie i płynne zgaszenie np po 2 sekundach od zamknięcia drzwi

chyba że tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karbonek a ten twoj uklad mialby byc na kazde drzwi osobno? (np otwierajac drzwi kierowcy zapali sie tylko podswietlenie nog kierowcy i swiatelka w dzwiach kierowcy?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

karbonek a ten twoj uklad mialby byc na kazde drzwi osobno? (np otwierajac drzwi kierowcy zapali sie tylko podswietlenie nog kierowcy i swiatelka w dzwiach kierowcy?)

zainteresowany choinką?? :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karbonek a ten twoj uklad mialby byc na kazde drzwi osobno? (np otwierajac drzwi kierowcy zapali sie tylko podswietlenie nog kierowcy i swiatelka w dzwiach kierowcy?)

zainteresowany choinką?? :naughty:

nie, raczej ciekawy co bedzie sterowalo zapalaniem lampek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

karbonek a ten twoj uklad mialby byc na kazde drzwi osobno? (np otwierajac drzwi kierowcy zapali sie tylko podswietlenie nog kierowcy i swiatelka w dzwiach kierowcy?)

zainteresowany choinką?? :naughty:

nie, raczej ciekawy co bedzie sterowalo zapalaniem lampek

to lepiej mi audio do końca zrezaj Dropsone bo nie mogę tego ogarnąć nawet ze schematem od radia :embarrassed:

a na wrzesień na zlot chciałbym mieć już zrobione :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój układ sterował by każdymi drzwiami osobno, już prototyp zrobiłem ;-)

układ będzie posiadał przełącznik dip-switch, którym będzie można ustawić czas zapalania/gaszenia podświetlania, oraz opóźnieniem - np 2s po zamknięciu drzwi dane podświetlenie zacznie się ściemniać

aby opłacało mi się to zrobić na większą skalę musi być min 10 chętnych, ponieważ same płytki drukowane będą kosztowały ponad 200zł za 10 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój układ sterował by każdymi drzwiami osobno, już prototyp zrobiłem ;-)

układ będzie posiadał przełącznik dip-switch, którym będzie można ustawić czas zapalania/gaszenia podświetlania, oraz opóźnieniem - np 2s po zamknięciu drzwi dane podświetlenie zacznie się ściemniać

aby opłacało mi się to zrobić na większą skalę musi być min 10 chętnych, ponieważ same płytki drukowane będą kosztowały ponad 200zł za 10 sztuk

ja mógłbym wziąć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...