Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Coming/leaving home


Gość -makaveli-

Rekomendowane odpowiedzi

Gość -makaveli-

witam :hi:

chciałbym podłączyć się do instalacji z pakietu oświetlenia a dokładniej do podświetlania nóg z przodu przy otwieraniu drzwi.chodzi o dodatkowe diody które chce zamontować pod progami od zewnątrz samochodu i żeby zapalały się też w momencie otwierania drzwi.prawa strona osobno i lewa osobno.

jak podczepić się pod tą istniejącą już instalacje?? :mysli:

czy tylko podczepić kabelki czy potrzeba będzie coś jeszcze?? :mysli:

podświetlać ma pod przednimi i tylnymi drzwiami jednocześnie...coś ala neony pod samochodem z tym że tutaj ma się zapalać tylko i wyłącznie przy otwieraniu drzwi(diody ,nie neony :cool1: ).

PS jestem laikiem w elektryce :decayed:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 09:48_________________________________________________chodzi o cos takiego...koniecznie zielone po jednej sztuce pod każdymi drzwiami

http://moto.allegro.pl/item1184618017_pasek_swietlny_diodowy_listwa_diodowa_x_24_led.html[br]Dopisany: 13 Sierpień 2010, 09:52_________________________________________________oczywiście diody mają być z zewnątrz niewidoczne ....widoczne ma być tylko światlo wieczorem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz pomysly.... zaraz sie tu szum zrobi ze pomysl nie trafiony. Przynajmniej moim zdaniem nie bedzie to wygladac elegancko. Jesli chcesz oswietlic sobie miejsce pod drzwiami to moze lampki jak w BMW E39 czy E38... w boczku biala lampka od spodu. Po otwarciu drzwi oswietla podloze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie będzie to fajnie wyglądać nawet wieczorkiem :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu a masz jakies lampki w drzwiach, ktore po otwarciu zapalaja sie??

Jesli tak to nie ma problemu z pociagnieciem takiej instalki od tych lampek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Grzechu a masz jakies lampki w drzwiach, ktore po otwarciu zapalaja sie??

Jesli tak to nie ma problemu z pociagnieciem takiej instalki od tych lampek

są lampki które po otwrciu drzwi zapalają się w nogach i w drzwiach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze bardziej chodzi o cos takiego

Brabus-S-V12-S-Biturno-2-lg.jpg

tutaj kiepsko bo miejscowo, ale jest jakas reklama w tv z autem i wlasnie jest cos takiego. tylko nie pamietam czego to reklama byla

najlepiej zasilanie pociągnąc od lampek nad nogami (najmniej roboty), lub troche wiecej roboty - lampka w drzwiach

tu ktos troche na zywca przykleił listwe led do drzwi http://forum.skodovka.pl/viewtopic.php?p=399303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego niechcesz wyrezać sobie od spodu otwartych drzwi w tapicerce oświetlenia tak jak jest to w A6 zrobione, lampki z zewnatrz nie widać funkcje swoją spełnia w 100%, a w twoim przypadku taka tasma led przyczepiona gdzieś pod progiem będzie narażona na uszkodzenia noi do tego nie do końca bedzie oświetlać miejsce na którym ci zalezy, bedzie bardziej to wyglądąło jak podświetlenie neonem podwozia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego niechcesz wyrezać sobie od spodu otwartych drzwi w tapicerce oświetlenia tak jak jest to w A6 zrobione, lampki z zewnatrz nie widać funkcje swoją spełnia w 100%, a w twoim przypadku taka tasma led przyczepiona gdzieś pod progiem będzie narażona na uszkodzenia noi do tego nie do końca bedzie oświetlać miejsce na którym ci zalezy, bedzie bardziej to wyglądąło jak podświetlenie neonem podwozia :thumbdown:

:good:

albo jak choinka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzechu tak jak pisza koledzy wyzej poprostu podepnij sie kablami zasilajacymi pod te lampki co podswietlaja Ci nogi jak wsiadasz i juz zasialanie masz zrobione a co tam podlaczysz do niego to juz inna historia...ja bym podwozia nie podswietlal...

....jest faktycznie reklama bodajże VW Golf w tv z takim czyms o czym Ty piszesz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się pomysł podoba i również planuje jak to zrobic.Temat mi pasuje.Też po reklamie VW.Ale teraz spodobał mi się pomysł Kowi-ego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się pomysł podoba i również planuje jak to zrobic.Temat mi pasuje.Też po reklamie VW.Ale teraz spodobał mi się pomysł Kowi-ego :good:

Bo lampki od A6 czy E39/E38 o ktorych pisalem beda wygladac 'normalnie'... a jak w ponad 10cio letnim samochodzie beda wygladac diody pod autem? Ale to kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się pomysł podoba i również planuje jak to zrobic.Temat mi pasuje.Też po reklamie VW.Ale teraz spodobał mi się pomysł Kowi-ego :good:

Bo lampki od A6 czy E39/E38 o ktorych pisalem beda wygladac 'normalnie'... a jak w ponad 10cio letnim samochodzie beda wygladac diody pod autem? Ale to kwestia gustu.

tylko lampki od A6 :good:

W ogóle zacznijmy od tego jak je zamontuje tam żeby nie rucaly sie w oczy?? pod progiem to znowu nie beda oświetlały powierzchni przed drzwiami, a jeśli na progu to będzie niezły festyn, ja tam jestem na NIE :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zrobiłem że po zamknięciu pilotem zamykają się szyby oraz na 30 sekund włączają się przednie halogeny zrobiłem to na przekaźniku i podpiołem do centralki od pilota do funkcji dodatkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się pomysł podoba i również planuje jak to zrobic.Temat mi pasuje.Też po reklamie VW.Ale teraz spodobał mi się pomysł Kowi-ego :good:

Bo lampki od A6 czy E39/E38 o ktorych pisalem beda wygladac 'normalnie'... a jak w ponad 10cio letnim samochodzie beda wygladac diody pod autem? Ale to kwestia gustu.

tylko lampki od A6 :good:

W ogóle zacznijmy od tego jak je zamontuje tam żeby nie rucaly sie w oczy?? pod progiem to znowu nie beda oświetlały powierzchni przed drzwiami, a jeśli na progu to będzie niezły festyn, ja tam jestem na NIE :kox:

Tak zalozy jak w A6 czyli w tapicerce drzwi od spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się pomysł podoba i również planuje jak to zrobic.Temat mi pasuje.Też po reklamie VW.Ale teraz spodobał mi się pomysł Kowi-ego :good:

Bo lampki od A6 czy E39/E38 o ktorych pisalem beda wygladac 'normalnie'... a jak w ponad 10cio letnim samochodzie beda wygladac diody pod autem? Ale to kwestia gustu.

tylko lampki od A6 :good:

W ogóle zacznijmy od tego jak je zamontuje tam żeby nie rucaly sie w oczy?? pod progiem to znowu nie beda oświetlały powierzchni przed drzwiami, a jeśli na progu to będzie niezły festyn, ja tam jestem na NIE :kox:

Tak zalozy jak w A6 czyli w tapicerce drzwi od spodu.

wiem wiem chodziło mi o te ledy na progu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede niedługo przyklejał podobna do tej listwe

http://allegro.pl/item1184627820_pasek_led_tasma_smd_50_cm_bialy_zimny_30_diod.html

ale w drzwi "od spodu" boczka , tak ze jak sa drzwi zamknięte listwa jest w zasadzie w kabinie a nie na zewnątrz (podobnie jak w tej skodzie z linka) , miałem tak zrobione w poprzedniej Adeli i wyglądało swietnie , w dzień nic nie było widać , no chyba ze ktos położy sie po autem , w nocy tak samo , widać tylko oswietlane miejsce czyli tam gdzie mamy noge postawić wysiadając po otwarciu drzwi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede niedługo przyklejał podobna do tej listwe

http://allegro.pl/item1184627820_pasek_led_tasma_smd_50_cm_bialy_zimny_30_diod.html

ale w drzwi "od spodu" boczka , tak ze jak sa drzwi zamknięte listwa jest w zasadzie w kabinie a nie na zewnątrz (podobnie jak w tej skodzie z linka) , miałem tak zrobione w poprzedniej Adeli i wyglądało swietnie , w dzień nic nie było widać , no chyba ze ktos położy sie po autem , w nocy tak samo , widać tylko oswietlane miejsce czyli tam gdzie mamy noge postawić wysiadając po otwarciu drzwi :good:

moskalito wiem jak miałeś wcześniej bo twój patent jest u mnie ale tak nie rób tak z tapicerkami kup sobie białe lampki wywierć dziure i zrób tak jak powinno będzie sto razy lepiej wyglądać wsadzisz tam żarówki ledowe i bajka mówię ci [br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 18:55_________________________________________________na wieczór nagram filmik jak jest z tymi halogenami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...