Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lakiernik - gdzie w Lublinie? Wpadł na mnie słupek ;)


MARTiiii

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje jakiegoś dobrego i w miarę taniego lakiernika.

Dzisiaj załatwiłem sobie Avanta wpadając na metalowy słupek (takie ustrojstwo od gazu w ziemi), cofając :thumbdown:. Dla poprawy nastroju, to właściwie on na mnie wpadł :decayed:. Nie wiem jakim cudem go nie widziałem, cóż. Załatwiłem boczek tylnego nadkola i cześć drzwi tylnych do klamki. Zdarta farba, ale najgorsze że jest mała dziura, bo ten cholerny słupek miał metalową tabliczke i jej róg cudnie wbił się tam gdzie nadkole jest szersze - cud, miód... poprostu ;( Więc i bez klepania lekkiego się nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaw gotowy element ..a jesli chcesz dobrego lakiernika to ja mam kolesia ktory pracował u Lenartowicza i jego robota jest naprawde dobra ;)

Zapytam sie ojca czy wrocił z Uk i jak cos to wysle numer na PW :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana całego elementu może i dobra ale to tak samo jak z załataniem tej dziury gdyż tylny błotnik też trzeba wycinać i wspawywać bo nie jest on odkręcany więc chyba nie ma sensu go wymieniać tylko załatać tą dziure. Jeśli chodzi o dobrego lakiernika to jest bardzo dobry warsztat lakierniczy w bochotnicy przed kazimierzem dolnym jadąc od puław.

AUTO-NAPRAWA Jerzy Kobiałka

Bochotnica ul. Kazimierska 120

24-120 Kazimierz Dolny

Woj. lubelskie, powiat Puławski

Tel. (0-81) 882 84 56

Tel. kom.0 602 674 954

Pomoc drogowa 24h/dobe, naprawy lakiernicze, naprawy blacharskie, bezgotówkowe rozliczanie napraw z firmami ubezpieczeniowymi.

www.autonaprawa.fr.pl

Miałemtam praktyki i z czystym sumieniem moge polecić ten zakład jak żaden inny w którym też miałem praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałem do ciebie Radek pisać bo widziałem ze w innych postach cos pisales o tym zakladzie pewnie. Do bochotnicy trochę mam km :confused4: zobaczymy.

Ile ta robota tego moze potrwac? Drzwi tylne do klamki przyrysowane tylko. A tylnie nadkole avanta od lampy (na jej wysokości) do drzwi. Pare delikatnych wgniecen na tym nadkolu (malych) no i ta jedna cholerna dziura z 5mm na wysokości tego wybrzuszenia w nadkolu (praktycznie na krawedzi przy kole samym).

Wymiana calego elementu odpada w tym przypadku . Poza tym ta dziura nie jest az tak wielka wiec jakos to bedzie. Moze jakies dobre rady jak zabezpieczyc prze korozja ta dziure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem Ci tak nie wiem ile może to potrwać gdyż do tego zakładu zwykle są spore kolejki ale nie wiem jak sytuacja wygląda obecnie. Kosz to ok 300zł od elementu może taniej nie wiem dokładnie jak to będą robić. Jeśli masz AC to najlepiej żeby u nich szkoda była wyceniana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...