Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] Zdusiłem silnik na 2 biegu


toudi

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy jechalem teraz a4 19tdi i zawracajac na skrzyzowaniu zdusilem silnik na 2 biegu od tego momentu nie mam wstecznego wogole go nie moge znalezc a bieg do przodu na kazdej pozycji wchodzi ten sam chyba 4 albo 5 POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sprawdz te linki, mój kumpel miał podobnie w mercedesie. Jeśli to nie bedzie to to jedz do jakiegos dobrego mechaniora od skrzyń! Bo tak to można gdybać a w ostateczności jesli to coś w skrzyni to najlepiej kupić nową używkę niż robić tą skrzynie (zależy co jeszcze się zepsuło) U mnie zgrzyta 5 (synchronizator 5-go biegu) i jak padnie skrzynia to kupuje jakąś dobra urzywke bo nie opłaca sie robic tej bo zaraz pujdą synchronizatory innych biegów! Jak bedziesz coś wiedział daj znac co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ich tam jest tych linek?

mogly sie zerwac albo odpiac? ile mniej wiecej moze to kosztowac? z gory dzieki za pomoc kolego powodzonka dla ciebie

Uzupełnij profil i prawidłowo nazwij temat inaczej wyląduje w KOSZU

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij profil i prawidłowo nazwij temat inaczej wyląduje w KOSZU

[spedyt]

i wogóle jakie linki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toudi nie wiem jaki masz model swojego auta, np. w B5 nie ma linek jak pisze Tosik. Wszystkie biegi sa na jednym wybieraku....u mnie kiedys tez zginal wsteczny 4 i 5....co wiazalo sie potem z wymiana skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej sprawdz te linki, mój kumpel miał podobnie w mercedesie.

kolego piszesz poraz kolejny podjarany jakimis linkami z mercedesa. Jesli nie jestes pewien tego o czym piszesz- lepiej sie nie odzywaj wcale, bo wprowadzasz ludzi w blad.

Toudi- w B5 nie ma zadnych linek... a co do samej usterki- szykuj pieniadze na nowa skrzynie (tzn. uzywke).

zapaz sobie dobra kawke, usiadz wieczorem i poczytaj dokladniej ten dzial forum- napewno znajdziesz odpowiedzi na Twoje kolejne potencjalne pytania co do tej sprawy.

powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego piszesz poraz kolejny podjarany jakimis linkami z mercedesa. Jesli nie jestes pewien tego o czym piszesz- lepiej sie nie odzywaj wcale, bo wprowadzasz ludzi w blad.

O tym że w B5 nie ma to ja wiem kolego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy śruba wybieraka zakończona szpikulcem jest dokręcona i na swoim miejscu w otworze[łączy wybierak z lewarkiem na końcu skrzyni biegów.Od strony podwozia możesz to zrobić.Tylko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez czeka wymiana skrzyni ostanio zaczela zgrzytac na 3biegu a po paru tygodniach rozsypala sie tak ze nieszlo wogole jechac zblokowlo mi kola na srodku drogi przy 40km/h musialem dzwonic po pomoc co moglo byc przyczyna tak drastycznego przypadku?dodam ze jest to tdi 90ps 96"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...