Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Coś sie telepie/furczy w środku przy 100-120km/h (okolice deski, schowka)


FuThe

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam problem taki - od jakiegoś czasu przy prędkościach rzędu 100-120 km/h coś mi się telepie/furczy/postukuje z przodu samochodu gdzieś jakby pod deską, może w okolicach nawiewów czy gdzieś...jakby pod schowkiem...nie mam pojęcia.

Wydaje mi się że to coś może być związanego z nawiewem powietrza, bo przy mniejszych prędkościach tego nie słyszę - dopiero jakoś powyżej 100km/h. Sprawdzałem czy to nie od dmuchawy - skręciłem nawiewy na zero (na klimatroniku) i niestety nadal ten dźwięk szłyszę. Nie jest to jakos mega głośno - tak sobie to wyobrażam jakby coś było w nawiewie i się telepało przy wlatującym powietrzu.

Powiedzcie mi czy jest takie coś możliwe i czy ktoś z was się spotkał z takim problemem? Gdzie szukać? Wyciągać schowek? Za czym się rozglądać? Pomożecie? :)

Pozdrawiam

FuThe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wiesz nie wiem czy może chodzi o to samo miałem tak parę dni normalnie myślałem że furka mi się rozlatuje. Ale w moim przypadku było to takie nie wiem jak to nazwać terkotanie okazało się że taka osłona plastikowa która jest pod przednią szybą siedzą w niej ramiona wycieraczek odkręciła się i tak nawalała podczas jazdy. Po dokręceniu wyjęciu liści itp objaw minął. Spróbuj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Sprawdzę.

Zastanawiałem się właśnie od której strony zacząć się dobierać - czy od środka czy od zewnątrz. Na razie spróbuję z tym podszybiem (bo rozumiem że to o to chodzi), a jak nie pomoże to będę szukał dalej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...