Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] FIS problem


szerszeni87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich to jest mój pierwszy post na forum więc dorzeczy mam problem z pełnym FIS em zdjęcia pokażą co jest z nim nie tak co to morze być jeżeli jest do wymiany to czy jest ktoś z okolic Oświęcimia co je wymienia .

3LX7S.jpg

3Mg50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij może jeszcze aku. Licznik wyglada jak po niedokonczonym tescie instrumentów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem sam się wyłączy i potem znowu jest jak na zdjęciach jak zrobić dobrze test [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 12:51_________________________________________________bawiłem się vagiem [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 12:59_________________________________________________czy jest to do naprawienia :mysli:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 13:58_________________________________________________pomoście rozwiązać ten problem ?\[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 14:30_________________________________________________czy jest możliwości zrobienia zile testu instrumentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na nowo chyba trzeba wgrać Firmware do zegarów. :/ ciężko pewnie z dostępem do tego typu wsadów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mogło się stać jak jakiś czas temu robiłem test to po teście normalnie funkcjonował wiec to niebyła wina testu bo po teście powinien się od razu zepsuci a tak nie było jest jeszcze ciekawe że czasem sam od siebie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz błędy w oprogramowaniu mogą się pojawić nagle i niezależnie od niczego. to jest tylko elektronika. Zrób reset wszystkiego odpinając te klemy na 15 min. zobaczymy co będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wjeżdżałem do garażu i wyświetlacz sam od siebie zaczął działać nie wiem jak długo ale to na pewno nie jest wina testu instrumentów może jakaś nurzyka się odrywa od płytki drukowanej i przestaje działać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nóżka to raczej nie. na tej płycie układów BGA też raczej nie ma. więc ja stawiam na taśmę od LCD lub zimne luty na bezołowiówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz Hot Air to nie dasz rady. A nawet jak byś miał to bez umiejętności pogorszysz sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hot air co to takiego

uuuuuu

Jeśli zadajesz takie pytania, to...

Podrzuć do mnie zegary może mojemu elektronikowi uda się je zreanimować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...