Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pęknieta plastikowa rurka jakieś skutki??


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Na co ma wpływ pęknięcie tego elementu :mysli:

20100816833.jpg

Czy moge z tym jeżdzic bez skutków ubocznych zanim znajde ten element :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam to jest rurka łącząca odmę silnika z filtrem odmy z tego co wiem (czyli odpowietrzenie silnika). skutki to ewentualnie obrzygany silnik od oleju , chyba że do czasu wymiany zakleisz to jakąś taśmą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie to miejsce wyglada cały czas tak samo, nie brudzi, nie poci sie przy tym :mysli: zakleje tasmą i po kłopocie, jak sie znajdzie na szrocie to kupie ten element :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dziwnego ze nie brudzi bo założony dodatkowy separator oleju...

na co ma wpływ - w pewnym stopniu na "lewe powietrze"za przepływomierzem... rura wchodzi do 2go separatora na pokrywie stamtąd do rury zasysającej powietrze z F.powietrza ->przepływkę do turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dziwnego ze nie brudzi bo założony dodatkowy separator oleju...

na co ma wpływ - w pewnym stopniu na "lewe powietrze"za przepływomierzem... rura wchodzi do 2go separatora na pokrywie stamtąd do rury zasysającej powietrze z F.powietrza ->przepływkę do turbo.

dzieki za wytłumaczenie :good: czyli jednym słowem autko moze jezdzić nieco słabiej, jutro sie za tym rozejrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. az tak tego nie odczujesz ale w pewnym stopniu na spalanie to ma wpływ... poszukaj czegos takiego w zamienniku czy tez nawet w oryginale- małe pieniadze za to beda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei w AFNie przy wejściu do miski jest mokro od oleju i cieknie po misce, wydaję mi się że w miejscu łaączenia tej rurki z silnikiem było pęknięcie ale ciężko to było stwierdzić. Ruszyłem rurką i została mi w ręce. Jak wyjmowałem kołnierz to pokruszył się w palcach. Stawiacie że to może być to? Obok jeszcze jest chyba chłodniczka oleju i niby z niej spod oringa też może sadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...