Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

byłby ktos chetny odnowic mi przyciski esp,awaryjny,kubek

i rączki drzwi?

Plastiki na rączkach drzwi w jakim masz kolorze. Jeśli spod podrapanej powierzchni przebija czarny plastik to proponuje zdrapać resztę powłoki i będzie dobrze. Ja tak miałem u siebie. Zdrapałem patyczkiem po lodach i jest jak nowe. Nie można drapać niczym metalowym aby nie porysować plastiku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a idzie zdemontowac same pokrętło i wymienic na nowe?Bo pierścień mozna tylko to pokrętło mnie irytuje :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś był temat o tym, coś mi się kojarzy, że należy coś podpiłować albo przeciąć poszukaj ale na pewno się da :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniałem pokrętło + pierścień, zestaw z allegro ok 16 zł z wysyłką , zrobiłem tak

przekręciłem na max w prawo (na światła mijania) potem 2 razy do siebie (przeciwmgielne tył)

i potem szlifierką wyciąłem środkowy ząbek wystający na pokrętle (ciąłem od boku dookoła) a ana końcu od góry

naciąłem w 2ch miejscach przy środku , pokrętło zeszło został biały platstik w środku który trzymają 2 ząbki plastikowe

czarne , podważamy z obu stron cienkim śrubokrętem i wychodzi ten biały plastik, zakładamy nowe i tyle ;)

zajęło mi to jakieś 7 minut, powodzonka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pokretlo z wlacznika swiatel z B8 bedzie pasowalo do B6/B7?

ewentualnie z Passata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, ma ktoś może szablon do klimatronika w Corelu lub w PDF tak abym mógł sobie wyciąć na ploterze? Przeszukałem sporo i niestety nie znalazłem, a mam możliwość samodzielnego wycięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie mogę się odnaleźć :( ma ktoś szablony do regeneracji przycisków?? ogólnie potrzebuje ich kilka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...