Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 b6 Miro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po kilku miesiącach bez auta w maju sprzedałem Passata b5 Anglika i długich poszukiwaniach wreszcie kupiłem Audi A4 B6. Po auto byłem sam u sąsiadów (DE) Auto jest już zarejestrowane i od wczoraj śmiga po drogach. Auto ma silnik 1.9 tdi AVF 130 koni i 6-ścio biegową skrzynię biegów. Przebieg 190 000 . Kupione od pierwszego właściciela do końca serwisowane Z wyposażenia posiada

-czujniki cofania

-3 ramienna kierownica

-8 poduszek

-4el szyby

-sportowe fotele, podgrzewane

-ksenony ze spryskiwaczami

-tempomat

-żaluzje na bocznych tylnych szybach

-podłokietniki

-pakiet podświetlenia

-pakiet chrom

-kolor srebrna akoya

-9 głośników

i pewnie wiele wiele innych o których nie wiem albo zapomniałem

Plany:

-CB - zrobione

-na przyszły rok jakieś fele 17 z oponami

-ogarnąć środek ( pęknięty zawias schowka, może pranie tapicerki)

-może przyciemnię szyby

Kilka fotek

img5674.jpg

img5678b.jpg

img5679o.jpg

img5686b.jpg

Opublikowano

o mój kolorek :good: ale powiem szczerze że jednak warto przymknąć oko na trochę twardsze zawieszenie, proponuję ci chociażby 1BE. Ja mam i niby twardo i mnie wkurza ale za to wygląd :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zobaczymy bo na razie i tak uważam że auto jest dość sztywne

Opublikowano

ladny avancik :good: :good:

dajesz zderzak na tył od sline nadwa kominy na przód s line i będzie ideał

Opublikowano

Duży plus za xenon dokładki w kolor i elektryczne tylne szyby :good: cała reszta to zwykły klekot :decayed:

zapraszamy na spota :cool1:

Opublikowano

Widać, że autko zadbane :good: bezawaryjnej jazdy zycze :hi:

Opublikowano

Audiczka ładnie się prezentuje :) dodasz felunek 17" tylko ori ściemnisz szybki i bajka co tu więcej modzić jedynie z czasem wirusik się przyda :good:

Opublikowano

... ksenony ze spryskiwaczami ...

masz bixenon ( tzw. xenon + )

a furka :good:

Opublikowano

Świetna audika - bardzo ładnie się prezentuje...chyba masz tez funkcje coming leaving home jak ja w swoim??

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
chyba masz tez funkcje coming leaving home jak ja w swoim??

Tak mam ta fukcje

Dzięki za opnie i podpowiedzi. W poniedziałek będę walczył z urwanym zawiasem schowka już wszytko rozebrałem nasmarowałem siłownik tylko muszę skleić zawias o czym już tez czytałem na forum

Opublikowano
  • Autor

Zawias schowka naprawiony tak nasmarowałem siłownik ze teraz za szybko opada ale cóż na razie tak zostanie.

Opublikowano
  • Autor

Muszę kupić koło zapasowe bo mam bombę i mam pytanie czy takie koło będzie pasować 16 CALI , 5X112 , ET 42 , 6,5J ? Wiem też ze muszę wymienić ten styropian w bagażniku czy kupię go tylko w ASO? jaka cena?

Opublikowano

Felgi na Twoim autku mają te same parametry jak te które podałeś - będzie pasować.

Opublikowano
  • Autor

a Ten styropian to tylko ASO? i jaka cena?? Zamierzam także już zakupić opony zimowe. przeczytałem kilka tematów na forum i nie tylko o oponach. Moje typy to

1 Goodyear Ultra Grip 7+ - 300 zł

2 Dunlop SP WINTER SPORT 3D 320 zł

3 Dębica FRIGO 2 230 zł

Mieszkam na wsi na płaskim terenie, które kupić?

Opublikowano

Jeśli nie przeszkadza Ci kwota - bierz GoodYear UG7+...

Kieszeń na zapasowe koło z normalnym ogumieniem kosztuje w ASO 72zł - jeśli się nie mylę to jest to 8E5 012 109 (dla pewności sprawdź przed zakupem). Ewentualnie rozejrzyj się za tym na allegro.

Opublikowano
  • Autor

opony kupione Ug7+ 300 zł za sztukę, teraz już tylko zimy wypatrywać :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.