Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 [b5] i gaz - ma ktos?


(A)rturo

Rekomendowane odpowiedzi


W Warszawie Klinika Lpg na Czardasza,Autowojownicy,Nowotczyński w Mławie.Tanio nie będzie nigdzie,ale na tym nie oszczędzaj,bo się zemści.Wybierz,ustaw się w kolejce i ciesz się jazdą.

Jak kolega słusznie zauważył tylko warszawa mnie interesuję, Mława trochę daleko... koledzy naprawde nie ma więcej w samej warszawie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie Klinika Lpg na Czardasza,Autowojownicy,Nowotczyński w Mławie.Tanio nie będzie nigdzie,ale na tym nie oszczędzaj,bo się zemści.Wybierz,ustaw się w kolejce i ciesz się jazdą.

Jak kolega słusznie zauważył tylko warszawa mnie interesuję, Mława trochę daleko... koledzy naprawde nie ma więcej w samej warszawie?

To musisz się zdecydować. Lokalizacja czy doświadczenie montera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze by się znalazł,ale te warsztaty znam osobiście i mogę polecić z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To musisz się zdecydować. Lokalizacja czy doświadczenie montera

No nie mów że muszę jechać na drugi koniec polski bo w Warszawie nie znajdę dobrych monterów, na moje oko to znalazło by się pare sensownych warsztatów znających się na rzeczy, oczywiście nie ujmij tego jako pretensji tylko moją próbę stwierdzenia faktu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energy Gaz Polska; Auto-Gaz s.c.;Dam Auto Gaz; ALLTOP auto; <- masz tu kilka pierwszych wyników z google podzwoń popytaj, chyba że już coś znalazłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz się zdecydować. Lokalizacja czy doświadczenie montera

No nie mów że muszę jechać na drugi koniec polski bo w Warszawie nie znajdę dobrych monterów, na moje oko to znalazło by się pare sensownych warsztatów znających się na rzeczy, oczywiście nie ujmij tego jako pretensji tylko moją próbę stwierdzenia faktu...

Jaki drugi koniec Polski? 120km to daleko?

Zrozum, że nie jest problemem założyć LPG. Problemem jest żeby to jeździło poprawnie. Montaż to każdy Mietek z garażu zrobi a gwarancję masz do bramy. Nie neguje monterów z Warszawy bo ich nie znam. Tam wiem że montowali i wiem jakie są tego efekty w perspektywie kilku lat i tysięcy kilometrów a dla mnie to się liczy. Co dla Ciebie to już sam musisz sobie odpowiedzieć. Zapytałeś to odpowiadam, nie mam pretensji bo niby o co mam mieć.

Kolejnego masz w Turku pod Koninem 190km. Więcej nie znam.

Oczywiście trzeba mieć sprawne auto bo bez tego to nikt nie ogarnie a później jest płacz że się psuje po montażu LPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Energy Gaz Polska; Auto-Gaz s.c.;Dam Auto Gaz; ALLTOP auto; <- masz tu kilka pierwszych wyników z google podzwoń popytaj, chyba że już coś znalazłeś.

Akurat tutaj to bym raczej s4 nie oddał do gazowania,no może nad Alltopem bym się zastanowił ?

Po zastanowieniu też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było że polecam coś bez pokrycia - egp dzwoniłem dają gwarancję (bez limitu kilometrów) widizałem tęz filmik i zdjęcia z różnychy audic - chodzi bez problemu więc moim zdaniem można polecić, tka naprawdę można się zawsze porozumieć z drugim człowiekiem i wymagać porządnie wykonanej instalacji lpg - w końcu to nasze prawo w końcu płacimy nasze ciężko zarbione pieniądze i nie widzę problemu w przypomnieniu o tym danemu gazownikowi gdy oddajemy jemu nasz samochód.

@janusz123 weź chłopie już się sprecyzuj i chwyć telefon w łapę i podzwoń bo to też niemoże tak być że my za ciebie odawalmy robotę - w końcu to w twoim interesie jest dowiedzieć się gdzie co i jak...

Edytowane przez chea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim życiu odwiedziłem setki warsztatów i widziałem co tam się wyprawia.W niektórych roweru bym nie zostawił na wymianę łańcucha.

Ty zrobisz jak chcesz.Ja poleciłem Ci trzy znane mi osobiście,które masz blisko,znam właścicieli,widziałem ich montaże i wiem,że robią dobrze,ale i nietanio.Bo dobrze i tanio niema,najwięcej kosztuje właśnie wiedza i doświadczenie,bo graty wszyscy stosują podobne i podobnej jakości.Najważniejsze jest montaż zgodny ze sztuką i strojenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ogromne @chea,artur100g,buba jak by mozna było postawic na forum browara to bym to zrobił, ostatecznie zdecydowałem sie na Egp za co jestem ogromnie wam wdzięczny!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko niechaj ci służy dobrze - gratuluje ostatecznej decyzji mimo iż to długo trwało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałem się dokładnie upewnić że na 100% będzie dobrze dlatego tak się wachałem ale jestem i tak ogromnie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat w EGP w życiu bym nie zakładał,ale Twój wybór.

Napisz co Ci zakładają dokładnie i koniecznie pokaż foty instalacji pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ogromne @chea,artur100g,buba jak by mozna było postawic na forum browara to bym to zrobił, ostatecznie zdecydowałem sie na Egp za co jestem ogromnie wam wdzięczny!!!

I co ci wsadzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje takich ludzi, zadaje pytanie, inni się produkują, żeby coś podpowiedzieć a gość i tak ma w d*pie i wybiera po swojemu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto bogatemu zabroni...

poprawiać po EGP?

Edytowane przez artur100g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...