Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Moja Czarna Miłość '97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zależy jak środek masz zrobiony... w moim wypadku przy serii wnętrzu wyglądałaby jak...zabrakło mi porównania...ale nie za ciekawie

Opublikowano

posiedzisz na forum, dostaniesz bana albo kropka od kochanej "góry" i będzie dobrze :good:

oblukasz jakieś projekty na forum, na spotach/zlotach i wtedy masz porównanie realne co i jak. wielu już było na forum o różnych gustach :good:

Opublikowano

ja jestem dobrym przykladem byla wies :decayed: trafilem na forum odpowiednich ludzi i a4 wraca do dawnych barw :good: nie zrob takiego bledu jak ja :good:

Opublikowano

ja jestem dobrym przykladem byla wies :decayed: trafilem na forum odpowiednich ludzi i a4 wraca do dawnych barw :good: nie zrob takiego bledu jak ja :good:

Wieś to zaczynała się u mnie zanim wstąpiłem do klubu :polew:

Tu macie całą historie jak to wyglądało :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17483.0

Opublikowano

a teraz to ku***a nie jest wies ? :polew: :polew: :polew:

Nie no zarcik taki maly sie wkradl :decayed:

:polew::kox:

Opublikowano

są też poważniejsze przykłady :gwizdanie:

ale skończcie z tym OT bo kolega przywoła zielonych i się skończy :przebiegly:

Opublikowano

PABLO ale ty nie miales chromow :disgust::polew:

Opublikowano

PABLO ale ty nie miales chromow :disgust::polew:

Ja miałem chrom na M3lookach :kox:

Masz coś jeszcze :naughty: :naughty: :naughty::decayed::polew:

Ok wystarczy z tym spamowaniem :)

Kolega już wie jak ma odmłodzić swoją audiole :?: :)

Opublikowano
  • Autor

dziekowa koledzy za wszystkie rady...myślę, że starczyłoby ich na niejedną B5

Opublikowano

dziekowa koledzy za wszystkie rady...myślę, że starczyłoby ich na niejedną B5

najważniejsze to nie wybiegać poza poziom który staramy się tutaj prezentować :cool1:
Opublikowano

nie rób z audi a4 opla calibry :wink4:

:oklaski: :polew:

Ja do ciebie koleś nie zacząłem tylko ty buchnąłeś we mnie za to że napisałem ":D" do tego dałem ci pozytywną opinie. A co do zdjęc to chyba większość twierdzi podobnie jak ja. I się skończ już rzucać tylko zajmij swoim samochodem. :hi:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 20:53_________________________________________________zresztą do wszystkich tu buchasz to co ja będę się produkował. :hi:

Opublikowano
tak jak mamy na załączonym linku do aukcji

O matko...

Najlepsze są te wydechy z tyłu.

Wieś tańczy i śpiewa.

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-tuning-i1205764506.html

Ten jest lepszy, zawiera prawie wszystkie elementy agro - tuningu:

lusterka m3

chromowany grill

zderzak z laminatu

angel eyes

chrom na metry

spojler

rynna zamiast wydechu itd

brakuje tylko dywaników z pcv i pokrowców

Żeby nie było OT, jarezz wiesz czego unikać :good:

Opublikowano

znam to audi :decayed: autko znajomego :kox:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 18:05_________________________________________________to niebieskie :kox: wczesniej bylo bordowe :decayed:

Opublikowano

Panowie nie róbcie koledze bałaganu w wątku :cool1:

ten wątek jest na temat samochodu kolegi Jarezz a nie na temat ogłoszeń Allegro :gwizdanie:

Opublikowano

Raczej, na ciekawych aukcjach - (jest taki temat) wysłałem tez nieźle stuningowane audi :polew:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzikie Panowie...po powrocie do kraju, przejrzeniu waszych przykładów jak tego NIE robić i pooglądaniu w rzeczywistości ukraińskiego tuningu wiem, za co się nie brać...

jak tylko będzie już coś zrobione i uznam, że będzie warte pokazania wrzuce fotki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.