Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podrabiany olej


verus

Rekomendowane odpowiedzi

My też MOTULA nie kupujemy w hipermarkecie lub na stadionie 10-lecia tylko ze zniżkami od dystrybutora więc też mamy pewność co do jego autentyczności.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16625.msg196820.html#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do chołek_płock. Po pierwsze pożądny olej MOTUL nie kosztuje 250zł,a 190-200zł http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16625.0.html . Po drugie jest go 5 litrów czyli myślę,że o litr więcej niż w tańszych olejach " też spełniających normę".Litr więcej to conajmniej 40zł gratis.Wychodzi,że za 4 litry Motula płacimy około 160zł.Jak dodamy do tego,że na takim oleju z wyższej półki możemy zamiast 10 000km zrobić do 15 000km to wychodzi ogólny koszt na takim samym poziomie nie licząć łatwiejszego rozruchu w zimie,cichszej pracy silnika,mniejszego ryzyka uszkodzenia turbiny,znikomego zużycia oleju.Przy sprzedaży autka napewno większą zachętą będzie naklejka z MOTULA niż z Lotosa.Ja osobiścioe nie kupiłbym TDI który był zalewany olejem z niższej półki.

Odkopię temat ponieważ ten post sugeruje że np oleje ode mnie są nieoryginalne, są podróbami i w ogóle ścierwem jakimś.

Tak się składa że sprzedaję oleje Motula za DOBRE PIENIĄDZE. Np Specific 505.01 za 155 zł czy X-cess za 150 zł. Oba są naturalnie w pełni syntetyczne. Wiem że od tematu wątku i złych słów pod adresem tańszego Motula nieco minęło ale chciałbym wytłumaczyć że to że płacicie 250 zł za bańkę nie jest wynikiem super drogiej ceny produkcji etc tylko polityki dystrybutora.

Ja do interesu nie dokładam, zarabiam jak dla studenta żeby utrzymać siebie i auto własne OK ale nie muszę zdzierać Bóg wie ile. Mam dokładnie ten sam olej co sprzedawcy za 195, 200 czy 250 zł. Po co przepłacać?

Tak się składa że za godzinę będę na spocie A4, pokażę co mam, jeśli pojawi się choć jeden dowód że mój olej jest nieoryginalny, to jestem w stanie każdemu na spocie zalać 20 litrów paliwa do baku. Jeśli ktoś chce płacić za oliwę Motula np w Intercarsie i nie otrzymać nawet ori naklejki albo karteczki motula o wymianie oliwy, filtrów etc to gratki. Ja tyle nie zdzieram a nikt jeszcze mi uwag poza "czemu tak tanio?" i "czy aby nie dopłacam" nie czynił. :)

Polecam oliwę Motula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...